Алтинай Танашева

Партнер (Казахстан)
Спеціалізація:

Корпоративне право, злиття та поглинання, трудове право та трудові спори

Освіта:

Університет Арізони, Школа права ім. Джеймса Е. Роджерса, Тусон, Арізона, США. Магістр Міжнародного торгового і комерційного права; Стипендіат програми Едмунда Маскі (Edmund S. Muskie), Держдепартамент США, 2010 р.
Факультет міжнародного права КазНУ ім. Аль-Фарабі, Алмати, Казахстан, 2005 р.

Юрисдикції:

Казахстан

Мови:

Англійська, російська, казахська, французька

Нещодавній досвід включає консультування:

 • Представлення інтересів клієнтів в податкових, трудових і комерційних спорах (казахською та російською мовами), готувала документи для міжнародного арбітражу.

 • Консультування клієнтів з трудових питань, в тому числі, питань проблемного звільнення і скорочення штату, представляла інтереси клієнтів при веденні переговорів та укладанні трудових договорів c керівними працівниками.

 • Правова підтримка в угоді по сек'юритизації казахстанського банку - в тому числі, створення спеціальної фінансової компанії, випуск і розміщення облігацій, забезпечених наданими активами банку, ведення діяльності СФК, звітність СФК перед Національним банком і власниками облігацій, викуп облігацій і проведення зборів власників облігацій.

 • Складання та подання документів для створення дочірнього банку великого міжнародного банку в РК, отримання статусу банківського холдингу і великого учасника банку.

 • Консультування міжнародної фармацевтичної компанії та міжнародної нафтової компанії в ході реорганізації та консолідації активів в Казахстані.

 • Юридична підтримка IPO великого казахстанського металовиробника на фондовій біржі Гонконгу, включаючи проведення due diligence, юридичні висновки, консультування з питань структурування розміщення і отримання різних дозволів і погоджень, написання проспекту первинного розміщення цінних паперів (в казахстанській частині).

 • Представлення інтересів консорціуму іноземних інвесторів в угоді про передачу 10% частки участі в найбільшому казахстанському нафтогазовому проекті, включаючи підготовку і ведення переговорів по документації щодо передачі та її фінансуванню, отримання різних погоджень і переговори з державними органами з різних питань щодо передачі.

 • Консультування клієнтів з питань податкових та юридичних наслідків передачі об'єктів інтелектуальної власності, і кваліфікації платежів за таке використання.

 • Консультування міжнародних нафтових і нафто-сервісних компаній з різних аспектів залучення іноземної робочої сили в Казахстан, структурування такого залучення, в тому числі з елементами відрядження, прямого найму, агентських угод тощо.

 • Консультування великої нафтової компанії з правових питань спільної переробки і реалізації сирої нафти і газу.

 • Підтримка міжнародних компаній в M&A угодах і внутрішньо-групових реструктуризаціях, включаючи консультації з питань надровикористання, антимонопольних, корпоративних питань, регулювання ринку цінних паперів, складання документів по угоді/реструктуризації і їх фінансуванню, податкове та юридичне структурування угод і отримання різних дозволів і погоджень.

 • Консультування міжнародних фармацевтичних компаній з різних регуляторних питань, в тому числі, з питань реклами, захисту персональних даних, законодавства ЄЕС, антикорупційного законодавства, вимогам правил закупівель для цілей ГОБМД; складала і перевіряла дистриб'юторські і маркетингові угоди, договори надання рекламних послуг, внутрішніх документів щодо захисту персональних даних, етики, трудових питань і вирішення трудових спорів, корпоративної документації.

 • Представлення інтересів клієнтів на отримання інвестиційних преференцій, включаючи консультування та підготовку заявки та бізнес-плану, укладання інвестиційного контракту.

Талант здобуває перемогу в грі, проте лише команда та інтелект виграють чемпіонати

                            Майкл Джордан
Вся команда