Андрій Оленюк

Партнер
Спеціалізація:

Корпоративне право, злиття та поглинання, банківське та фінансове право, комерційні справи.

Освіта:

Юридичний центр університету Джоржтаун, диплом магістра в галузі правового регулювання цінних паперів, закінчений з відзнакою.
Отримувач стипендії ім. Едмунда С. Маскі (Muskie), 2010.

Юрисдикції:

Україна

Мови:

Англійська, українська, російська

Нещодавній досвід включає консультування:

  • Американського транснаціонального кондитерського та харчового конгломерату щодо реорганізації його кавового бізнесу.

  • Провідного міжнародного виробника ліків щодо продажу частини активів у фонді прямих інвестицій, а також стосовно питань регулювання та інтелектуальної власності.

  • Акціонерів одного із найбільших українських фармацевтичних оптових компаній у питанні викупу міноритарного пакету акцій з фонду прямих інвестицій, у тому числі формування супровідних документів та консультування щодо структури правочину.

  • Світового лідера з вироблення цифрових технологій щодо подання заяви про отримання дозволу на концентрацію в Україні у зв’язку з придбанням компаній, що здійснюють діяльність в галузі теплоенергетики, відновлювальної енергії та енергосистем, та заснування акціонерного товариства.

  • Провідну американську нафтогазову кампанію в зв’язку з укладенням угод в межах проекту, який стосується розподілу продукції в Україні, з комерційних та регулятивних питань, господарських договорів, трудового та міграційного законодавства, питань пов’язаних із захистом персональних даних та антикорупційним законодавством.

Ким би ти не був – будь найкращим

                            Авраам Лінкольн
Вся команда