Олег Стоєв

Юрист, Головний директор з комунікацій
Спеціалізація:

Антимонопольне та конкурентне право

Освіта:

Університет ім. Миколаса Ромеріса (Литва) – LL. M, 2016
Київський національний університет ім. Т. Шевченка, магістр права, 2016.

Юрисдикції:

Україна

Мови:

Англійська, українська, російська

Нещодавній досвід включає консультування:

  • Компанії Славянка - ексклюзивного постачальника свіжих овочів та салатів для McDonald’s Україна, Domino’s Pizza та KFC – у спорах із контрагентами.

  • Провідного українського дилера автомобілів у його міжюрисдикційному спорі з міжнародним банком в Україні та на Кіпрі на суму 375 000 000 гривень.

  • Найбільшої вертикально-інтегрованої нафтогазової корпорації Азербайджану – SOCAR – при розгляді Антимонопольним комітетом України справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді анти конкурентних узгоджених дій та зловживання монопольним (домінуючим) становищем.

  • Philip Morris - однієї з найбільших тютюнових компаній у світі, - щодо дотримання законодавства про захист прав споживачів при розміщенні та поширенні інформації про систему нагрівання тютюну iQOS.

  • Компанії Lantmannen Axa, яка входить до скандинавського харчового концерну Lantmannen, щодо дотримання законодавства про захист прав споживачів при розміщенні споживчої інформації про товар на пакуванні продукту та використання позначень про харчові властивості.

  • Глобальної компанії-лідера у сфері маркетингу ACNielsen щодо дотримання вимог конкурентного законодавства та пов’язаних ризиків при здійсненні господарської діяльності із надання маркетингової інформації

Як можливо опанувати свою справу, не опанувавши самого себе?

                            Олег Стоєв
Вся команда