Микита Стеблюк

Юрист
Спеціалізація:

Корпоративне право та злиття і поглинання, антимонопольне та конкурентне право, комерційні справи, енергетичне право

Освіта:

Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Т. Шевченка, магістр права, 2019.
Національний Авіаційний Університет, диплом бакалавра міжнародного права, 2017.

Юрисдикції:

Україна

Мови:

Англійська, українська, російська

Нещодавній досвід включає консультування:

  • Main Group Ukraine, розробника проектів з відновлюваних джерел енергії з питань транзакцій, пов'язаних з продажем діючих компаній, що розробляють сонячні електростанції, іноземним інвесторам з Канади, Великої Британії та Туреччини, а також з розробки інших проектів сонячної енергетики в Україні.

  • UDP Renewables, українського розробника проектів відновлюваної енергетики у зв'язку з розробкою та експлуатацією проектів сонячної енергетики в Україні, продажем проектів сонячних електростанцій іноземним інвесторам з Іспанії та Словацької Республіки.

  • Турецьку інвестиційну компанію, що зосереджує свою увагу на галузі відновлюваної енергетики, у зв'язку з придбанням проектів сонячної енергетики в Україні.

  • Канадську компанію з виробництва відновлюваних джерел енергії у зв'язку з юридичним аудитом деяких сонячних проектів в Україні.

  • Одного з провідних світових виробників фотовольтаїчних модулів, щодо створення інноваційного рішення для розробки та будівництва проекту сонячної енергетики в Україні через торгове фінансування.

  • Великого українського сільськогосподарського холдингу у зв'язку з придбанням декількох сільськогосподарських підприємств у Центральній Україні.

  • Провідної української ІТ-аутсорсингової компанії з трудових та корпоративних питань.

Успіх — це здатність крокувати від однієї невдачі до іншої, не втрачаючи ентузіазму

                            В. Черчилль
Вся команда