ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

У процесі бізнес-діяльності компанії часто виникають конфлікти та спори: з контрагентами, клієнтами, контролюючими органами чи навіть із бізнес-партнерами. Такі деструктивні ситуації є, як правило, помітно руйнівними для бізнесу, а тому їх швидке та ефективне виправлення стає основним пріоритетом компанії. Звідси і наше основне завдання – допомогти клієнтам вирішити їх конфлікти та спори оперативно та якісно, з мінімальним впливом на бізнес або без такого.

Команда юристів практики Вирішення Спорів має значний перелік здобутків у міжнародному арбітражі та українських судових процесах, суттєвий позитивний досвід представництва у позасудовому врегулюванні спорів, проведенні юридичних аудитів, захисті інтересів клієнтів під час розслідувань та взаємодії з державними органами щодо питань як локального, так і міжнародного значення.

Представляючи інтереси будівельних корпорацій, фармацевтичних компанії, вантажних перевізників, виробників харчової продукції чи аграріїв, ми, здебільшого, фокусуємось на податкових, банківських, корпоративних та трудових спорах. Разом з тим, окремі адвокати EVERLEGAL захищають клієнтів від протиправних посягань з боку правоохоронних органів та під час розслідування злочинів у сфері службової діяльності (злочини «білих комірців»).

Нещодавній досвід практики Вирішення Спорів включає консультування:

  • Українського сільськогосподарського холдингу у спорі з українським банком на загальну суму 500 000 000 гривень.
  • Провідного українського дилера автомобілів у його мульти-юрисдикційному спорі з міжнародним банком в Україні та на Кіпрі на загальну суму 375 000 000 гривень.
  • Української девелоперської компанії у спорі з українським банком на суму 160 000 000 гривень.
  • Групи вкладників у спорі з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб на суму 35 000 000 гривень.
  • Українських інвесторів у корпоративному спорі вартістю 30 000 000 доларів США.
  • Компанію Logoplaste Ukraine, дочірню компанію португальського Logoplaste – одного з найбільших виробників упаковок з жорсткого пластику в Європі – у низці податкових спорів.
  • Компанію «Славянка», виробника салатів та ексклюзивного постачальника McDonald's Ukraine, Domino's Pizza, KFC та інших компаній – у податкових та комерційних спорах.
  • Великого українського банку з іноземним капіталом у спорі з податковими органами на загальну суму понад 100 000 000 гривень.
  • Іноземного банку та окремих українських осіб під час звернень до Європейського суду з прав людини.
  • Ряду кредиторів у процедурах банкрутства.

Андрій Порайко очолює практику вирішення спорів.

Андрій Порайко

Партнер, адвокат

Лінк на профіль Завантажити резюме

Олександр Ружицький

Партнер, адвокат

Лінк на профіль Завантажити резюме

We solve your legal issues.
However complex they are.
Wherever they occur.
Whenever you need us.