Про нас

Хто ми є

Ми — незалежна українська юридична фірма із секторальним фокусом. Ми є "green law firm" та підтримуємо екологічні ініціативи та проекти щодо заохочення здорового способу життя.

Наша команда — це синергічне об’єднання професіоналів міжнародної та української юридичних компаній.

Ми прагнемо бути юридичним партнером для наших клієнтів. Кредо нашої компанії - "Успіх назавжди". Ми вимірюємо власний успіх досягненнями наших клієнтів.

Спробуйте нас і ми виправдаємо Вашу довіру.

Що ми робимо 

Ми працюємо зі стартапами, середнім та великим бізнесом, а також з лідерами індустрій зі світовим ім`ям.

Ми надаємо нашим клієнтам високоякісні комерційні юридичні поради, що засновані на глибокому розумінні бізнесу кожного клієнта.

Клієнти EVERLEGAL — успішні компанії, які регулярно користуються юридичними послугами. Вони обирають EVERLEGAL, тому що знають, ми виконуємо обіцяне і нам можна довіряти.

У EVERLEGAL ми розуміємо, що клієнти працюють з командами юристів, кожен з яких має свою індивідуальність. Ми хочемо, щоб наші клієнти були приємно вражені кваліфікацією наших юристів. Для цього ми постійно розвиваємо наших юристів, заохочуємо їхнє професійне та особисте зростання.

 

EVERLEGAL є соціально відповідальною юридичною фірмою, тому наша команда бере активну участь у благодійних/ волонтерських проектах, а також надає правову допомогу pro bonо.

 

 

We solve your legal issues.
However complex they are.
Wherever they occur.
Whenever you need us.