Повернутись назад

Адріана Кривешко

Юрист

Не варто боятися мріяти трохи більше.

                            Крістофер Нолан

Адріана Кривешко

Юрист
Спеціалізація:

Корпоративне право та злиття і поглинання, антимонопольне та конкурентне право, комерційні питання

Освіта:

Парламентарна програма Канада-Україна, інтерн у Кеті Вагантал, депутата Палати Громад Парламенту Канади, 2018.
Національний університет "Києво-Могилянська академія", магістр права, 2018.

Юрисдикції:

Україна

Мови:

Англійська, українська, російська

Нещодавній досвід включає консультування:

  • Глобальної енергетичної та інвестиційної компанії зі штаб-квартирою в Досі, Катар, щодо отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрації у зв'язку із запланованим придбанням корпоративних прав у кількох компаніях із сонячними електростанціями в Україні.

  • UDP Renewables, українського девелопера проєктів відновлюваної енергетики щодо девелопмента та експлуатації проєктів сонячної енергетики в Україні, продажу проєктів сонячних електростанцій іноземним інвесторам та ведення спільної діяльності із ними.

  • Main Group Ukraine, українського девелопера проєктів відновлюваної енергетики з питань транзакцій, пов'язаних з продажем діючих компаній, що здійснюють девелопмент сонячних електростанцій, іноземним інвесторам, а також з девелопменту інших проєктів сонячної енергетики в Україні.

  • Провідного міжнародного виробника фармацевтичної продукції щодо продажу частини його бізнесу фонду прямого інвестування шляхом продажу певних активів, в тому числі регуляторні питання та питання інтелектуальної власності.

  • Австралійської компанії з питань інжинірингу та інфраструктури щодо придбання ІТ бізнесу в Україні, а також з питань трудового та корпоративного права.

  • Провідного агротрейдера щодо отримання позики від Європейського банку реконструкції та розвитку на розвиток власного залізничного логістичного бізнесу в Україні.

Більше

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us

Команда футер