"ДОЛУЧАЙСЯ!"

 

Програма сприяння громадській активності «Долучайся!» у партнерстві зі EVERLEGAL запрошує вас взяти участь у освітньому проєкті, направленому на юридичну підтримку організацій громадянського суспільства (ОГС), малих та середніх підприємств (МСП) та громадян України.

Основною метою цього проєкту є надання громадянам, а також національним і місцевим ОГС та МСП знань про воєнний стан та інші нормативні зміни, що були впроваджені під час війни, а також надання учасникам практичних порад щодо їхнього життя, роботи та волонтерської діяльності в умовах воєнного стану і шляхів правильного вирішення нових викликів.

Запрошуємо вас долучитись до наших заходів!

Нижче ви можете ознайомитись із усім переліком планових заходів та їх програм, обрати актуальні для вас, зареєструватись та відвідати у зручному вам форматі. 

Що вас чекає на наших заходах:

  • Теоретичний та практичний розгляд усіх актуальних станом на сьогодні тем.
  • Інтерактивна частина: живе спілкування, розгляд ваших питань, консультації провідних юристів.
  • Записи та презентації усіх подій.
  • Пакети додаткових матеріалів до кожного заходу, які містять юридичні порадники з різних тем, контакти та форми документів для вашого подальшого використання.

 

#1. Серія оффлайн тренінгів у різних містах України: "ЮРИДИЧНІ  ВИКЛИКИ  ТА  МОЖЛИВОСТІ  ДЛЯ БІЗНЕСУ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА (ОГС) ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ".

  • 21.07.2023 - КИЇВ
 
  • 11.08.2023 - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

 

  • 18.08.2023 - ОДЕСА
 
  • 31.08.2023 - ПОЛТАВА
 

 

 

 

 

 

#2Серія онлайн тренінгів для бізнесу: "ДІЯЛЬНІСТЬ БІЗНЕСУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ".

 

 

 

 

 

  

 

#3Серія онлайн тренінгів для організацій громадянського суспільства (ОГС): "ГРОМАДСЬКА ТА ВОЛОНТЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ".

 

 

 

 

 

  

 

#4Серія онлайн тренінгів для громадян: "ПРАВА ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ".

 

 

 

*Заходи проводяться для партнерів Програми "Долучайся", EVERLEGAL, American Chamber of Commerce, Асоціації власників малого та середнього бізнесів та інших бізнес-асоціацій.  

*****

Про програму «Долучайся!»
Метою Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному та місцевому рівнях. Застосовуючи інноваційні та вже випробувані підходи, Програма «Долучайся!» зосереджується на підвищенні обізнаності та залучені громадян до громадських ініціатив на місцевому рівні, в свою чергу на національному та регіональному рівнях — на підвищенні потенціалу організацій, розбудові коаліцій та підтримці ініціатив з адвокатування та моніторингу.
Дізнайтесь детальніше за ПОСИЛАННЯМ.

 


Підготовка проєкту стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст проєкту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерiв i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

 

ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ ПРОЄКТУ

   

 

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us

Експертиза футер