Сталий розвиток

 

Основою цінностей компанії EVERLEGAL є екологічна свідомість, яка сьогодні торкається кожного з нас: від великого, середнього та малого бізнесу до кожного окремого члена нашого суспільства. 

 

EVERLEGAL – є відповідальним бізнесом. Ми стурбовані наслідками зміни клімату як на місцевому рівні так і  в глобальному масштабі. Ми усвідомлюємо наш вплив на навколишнє середовище та прагнемо до його скорочення шляхом створення в EVERLEGAL власного напряму сталого розвитку, який включає:

 

Для нашого напряму сталого розвитку ми зібрали професійну команду та призначили керівних партнерів – Євгенія Дейнеко та Андрія Оленюка, які відповідають за розвиток напряму, проєктів та роботу з клієнтами щодо різних викликів у питаннях сталого розвитку.

Ми прагнемо робити наш постійний вклад у сталий розвиток через розумне використання та переробку обмежених ресурсів та юридичну підтримку проєктів, що сприяють вирішенню екологічних проблем.

Наші розділи напряму сталого розвитку 

 

 

 

 

Ми позиціонуємо себе як юридична фірма, що пропагує сталий розвиток: ми підтримуємо зелену енергетику, екологічні проєкти, активний спосіб життя, та ми є "bike friendly". 

Окрім того, наша команда веде активну діяльність у секторі відновлювальної енергетики та секторі екології, де ми надаємо нашим клієнтам юридичну підтримку для розвитку їх «зелених» проєктів. 

Та з кожним новим проєктом та ініціативою ми прагнемо більшого для збереження нашої екології. 

 

Наші зобов'язання

 

 

 

Діяльність в секторі

 

  • Ми усвідомлюємо значимість звернення особливої уваги до проблематики сталого розвитку та розуміємо як важлива підтримка та об’єднання зусиль. Ми долучаємось до різних глобальних організацій та проєктів з підтримки сталого розвитку, а також створюємо власні ініціативи, серед яких – створення першої в Україні платформи для інвестицій у зелені проєкти GetMarket. Детальніше про діяльність платформи ви можете ознайомитись за ПОСИЛАННЯМ.
  • Окрім того, ми зосереджені на покращенні нормативно-правового середовища в секторі сталого розвитку. Наша команда долучається до підготовки і складення законопроєктів в секторі. Серед останнього досвіду: наша команда долучалась до підготовки і складення законопроєкту про просування прозорості у видобувних галузях в Україні, а також – до розробки законопроекту про заборону пластикової упаковки.
  • Наша компанія вже зараз сортує сміття та віддає його на переробку, використовує енергозберігаючі лампочки, саджає дерева, зменшує кількість використаного паперу, а також – ми створили власний "ВЕЛОПАРК EVERLEGAL" для співробітників, пропагуючи екологічний транспорт та здоровий спосіб життя.
  • Ми створили програму Pro Bono підтримки організацій/компаній/ініціатив у секторі сталого розвитку, в рамках якого EVERLEGAL буде виділяти 1000 годин в рік на юридичну підтримку таких ініціатив. Детальніше – на нашій сторінці програми за ПОСИЛАННЯМ.

 

Реалізовані проєкти (2021)

 

 

 

 

Наша експертність у галузі сталого розвитку 

Наша команда також надає юридичну підтримку компаніям та організаціям в секторі сталого розвитку з трансакційних, корпоративних, регуляторних, комерційних питань, питань трудового права, а також з питань фінансування, девелопменту та подальшого розвитку проєкту клієнта. 

Ми використовуємо комплексний підхід у роботі з клієнтами, а також маємо значний досвід роботи з багатьма іноземними юрисдикціями, міжнародними юридичними фірмами і консультантами. 
Детальніше про наш досвід та роботу з клієнтами – за ПОСИЛАННЯМ.

 

 

 

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us

Експертиза футер