Сталий розвиток

В EVERLEGAL ми віримо у великі ідеї.

Ми також віримо у співпрацю з метою створення кращого майбутнього для наших клієнтів, бізнес-партнерів, партнерських юридичних фірм і нашої спільноти. Для цього ми започаткували в нашій фірмі те, що ми називаємо напрямом сталого розвитку. Це наш спосіб і обов'язок допомагати досягненню Цілей сталого розвитку ООН, діючи на місцевому рівні. Цей напрямок також дозволяє нам відкрито заявляти про наші цінності та активно звертатися до бізнесів-однодумців задля співпраці

Сталий розвиток є надзвичайно важливим фокусом нашої фірми, він включений у нашу стратегію та план дій, який включає 3 напрямки:

 

Для нашого напряму сталого розвитку ми зібрали професійну команду та призначили керівних партнерів – Євгенія Дейнеко та Андрія Оленюка, які відповідають за розвиток напряму, проєктів та роботу з клієнтами щодо різних викликів у питаннях сталого розвитку.

Ми розглядаємо сталий розвиток не як ціль відповідального бізнесу, а як подорож, яку ми розділяємо з нашими клієнтами та спільнотами.

Зміни клімату, брак природних ресурсів і зростання соціальної нерівності вимагають рішень в масштабах всієї економічної системи. Ці проблеми потребують участі та рішучих дій від бізнесу.

EVERLEGAL усвідомлює ці зміни. Ми підтримуємо «зелену» енергетику та екологічні ініціативи, пропагуємо здоровий спосіб життя та є велодружньою компанією.

Окрім того, наша команда веде активну діяльність у секторі відновлювальної енергетики та секторі екології, де ми надаємо нашим клієнтам юридичну підтримку для розвитку їх «зелених» проєктів. 

Наші зобов'язання

 

Діяльність в секторі

  • Ми усвідомлюємо значимість звернення особливої уваги до проблематики сталого розвитку та розуміємо як важлива підтримка та об’єднання зусиль. Ми долучаємось до різних глобальних організацій та проєктів з підтримки сталого розвитку, а також створюємо власні ініціативи, серед яких – створення першої в Україні платформи для інвестицій у зелені проєкти GetMarket. Детальніше про діяльність платформи ви можете ознайомитись за ПОСИЛАННЯМ.
  • Окрім того, ми зосереджені на покращенні нормативно-правового середовища в секторі сталого розвитку. Наша команда долучається до підготовки і складення законопроєктів в секторі. Серед останнього досвіду: наша команда долучалась до підготовки і складення законопроєкту про просування прозорості у видобувних галузях в Україні, а також – до розробки законопроекту про заборону пластикової упаковки.
  • Наша компанія вже зараз сортує сміття та віддає його на переробку, використовує енергозберігаючі лампочки, саджає дерева, зменшує кількість використаного паперу, а також – ми створили власний "ВЕЛОПАРК EVERLEGAL" для співробітників, пропагуючи екологічний транспорт та здоровий спосіб життя.
  • Ми створили програму Pro Bono підтримки організацій/компаній/ініціатив у секторі сталого розвитку, в рамках якого EVERLEGAL буде виділяти 1000 годин в рік на юридичну підтримку таких ініціатив. Детальніше – на нашій сторінці програми за ПОСИЛАННЯМ.

 

Наші звіти зі сталого розвитку

 

 

Наша експертність у галузі сталого розвитку 

Наша команда також надає юридичну підтримку компаніям та організаціям в секторі сталого розвитку з трансакційних, корпоративних, регуляторних, комерційних питань, питань трудового права, а також з питань фінансування, девелопменту та подальшого розвитку проєкту клієнта. 

Ми використовуємо комплексний підхід у роботі з клієнтами, а також маємо значний досвід роботи з багатьма іноземними юрисдикціями, міжнародними юридичними фірмами і консультантами. 

Детальніше про наш досвід та роботу з клієнтами – за ПОСИЛАННЯМ.

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us

Експертиза футер