EVERLEGAL долучилась до Business and Human Rights Accelerator від UN Global Compact

Публікації
15.02.2024 431

 

 

EVERLEGAL долучилась до Business and Human Rights Accelerator від UN Global Compact

13 лютого у Києві стартував "Акселератор бізнесу та прав людини" від ГД ООН. Програма надаватиме  бізнесам інструменти для виявлення ризиків та застосування системного підходу до дотримання прав людини відповідно до суворих міжнародних стандартів.

У сучасному глобальному ландшафті для бізнесу вкрай важливо дотримуватися етичних стандартів та надавати пріоритет правам людини. "Понад 668 компаній з 45 країн світу приєдналися до Українського бізнес-компакту, і український бізнес повинен прийняти стандарти ESG та розпочати цей шлях до відповідального ведення бізнесу", - зазначила Тетяна Сахарук, генеральна директорка ГД ООН в Україні.

 

17 прогресивних українських компаній, серед яких EVERLEGAL, провідна юридична фірма в Україні, з нетерпінням чекають на цей трансформаційний шлях. Від нашої компанії до програми долучились: Дарія Кравець — керівник відділу маркетингу та Анастасія Василенко — молодший юрист.

Протягом шестимісячної міжнародної програми вони пройдуть інтенсивне навчання, спрямоване на формування культури корпоративної відповідальності та сталого розвитку.

Долучаючись до таких ініціатив, як Акселератор бізнесу та прав людини, EVERLEGAL не лише зміцнює власні можливості, але й прокладає шлях до більш справедливого та рівноправного суспільства.

Більше деталей ви можете знайти за посиланням.

Працюємо для кращого майбутнього України!

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us