EVERLEGAL на II Міжнародному кримінально-правовому форумі

Публікації
30.07.2020 919

29 липня 2020 року у Києві пройшов II Міжнародний кримінально-правовий форум, який зібрав провідних експертів юридичного ринку для обговорення актуальної проблематики та тенденцій кримінального права в Україні. 

Одним із спікерів форуму виступила Тетяна Павлюковець, керівник практики кримінального права та процесу EVERLEGAL. Тетяна розповіла учасникам про доступ захисника до ЄРДР. 

Оцінюючи позитивні наслідки, які тягне за собою доступ до цього реєстру для адвокатів, Тетяна зазначила, що це дозволяє забезпечити розумні терміни, рівноправність учасників кримінального судочинства та реальну економію часу і ресурсів.

Спікер пропонує надати захиснику підозрюваного або представнику потерпілого доступ до ЄРДР. Вкладка «Рух кримінального провадження» покаже, хто і коли прийняв певне рішення, провадження закрито або зупинено. Як вважає Тетяна Павлюковець, така інформація дозволить запобігти або адекватно відреагувати на проведення незаконних слідчих або процесуальних дій. Доступ до ЄРДР, на думку Тетяни, повинні отримувати адвокати, які безпосередньо беруть участь у кримінальному провадженні, захисники осіб зі статусом підозрюваного і представники потерпілого.

Ми дякуємо усім учасникам форуму за активну дискусію, та Юридичній практиці – за організацію заходу.

Якщо у вас є запитання до нашого спікера, Тетяни Павлюковець, або ж ви б хотіли отримати більш детальну інформацію по темі Тетяни, будь ласка, звертайтесь на hello@everlegal.ua

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us