EVERLEGAL на III Business & Legal Agri Forum

Заходи
18.02.2021 743

17 лютого у Києві відбувся  III Business & Legal Agri Forum, в рамках якого спікером виступила Світлана Тетеря, керівник Аграрного та земельного права EVERLEGAL.

 

В ході сесії, присвяченій ринку землі, Світлана висвітлила питання захисту прав та інтересів орендарів землі.

 

За словами спікера, в чинному законодавстві не передбачена детальна процедура реалізації переважного права, отже, необхідно покладатися на процедуру, прописану в договорі оренди землі. Також законодавство не дає чітких відповідей щодо захисту в разі порушення права.

 

 

 

Детальніше Світлана Тетеря проаналізувала законопроект №2194 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин». Цей документ дає відповіді на питання, хто буде мати переважне право. 

 

«До відкриття ринку землі слід готуватися не тільки тим, хто бажає придбати землю, а й тим, хто хоче зберегти свій земельний банк», - зазначила Світлана. З цією метою повинен бути підготовлений чіткий план дій для захисту права оренди в разі створення власником земельної ділянки перешкод у виконанні договору оренди землі або використанні земельної ділянки, а також потрібно проводити аудит земельного банку.

 

Презентація Світлани Тетері доступна за посиланням.

 

Ми дякуємо усім учасникам форуму за активну та змістовну дискусію, а також дякуємо Юридичній Практиці за організацію.

 

Якщо у вас є запитання до спікера, будь ласка, пишіть нам на hello@everlegal.ua або сторінку Facebook

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us