EVERLEGAL на VIII Міжнародному форумі з просування юридичних послуг

Заходи
21.12.2020 1073

17-18 грудня у Києві традиційно пройшов VIII Міжнародний форум з просування юридичних послуг та Церемонія нагородження - PLS Top Teams Awards 2020, де представники провідних юридичних фірм обговорювали тренди просування юридичних брендів, а також відзначалися досягнення юрфірм у просуванні їх послуг впродовж року.

В ході панелі «Персональний бренд партнера юридичної фірми» виступила Маркетинг/PR-менеджер Дарія Кравець та поділились досвідом просування персонального бренду партнера EVERLEGAL Андрія Порайка в TikTok. Дарія розповіла які відео варто створювати, який контент найбільш актуальний на платформі, а також про інсайти, ефективність та статистику просування. 

Також Дарія виступила спікером під час панелі «Примусова діджиталізація» і розповіла про відеоконтент у просуванні юридичних послуг, а саме: про відеопроєкт EVERLEGAL TALKS. Дарія описала, які переваги й ефективність має такий інструмент для фірми, які особливості створення та використання відеоконтенту, а також які відео-тренди зараз існують. 

Завершився форум церемонією нагородження провідних команд з просування юрпослуг - PLS Top Teams Awards 2020, де EVERLEGAL увійшла в золоту лігу з просування юрпослуг, а також виграла в номінації «Бренд-прорив року»

Ми щиро вдячні всій команді за продуктивну роботу в цьому році, а також виданню «Юридична Практика» і колегам за ці визнання!

 

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us