EVERLEGAL підбиває підсумки 2023 року!

Публікації
29.12.2023 372

EVERLEGAL підбиває підсумки 2023 року! 


У грудні кожного року ми традиційно зупиняємось на мить, щоб перегорнути найцікавіші моменти за рік роботи. 2023 видався не менш складним роком для нас усіх, але ми навчились бути стійкими та сильними, виконувати свою роботу і разом з тим реалізовувати проєкти на підтримку України.


Разом ми пройшли довгий шлях, кожного дня вкладаючись у спільну перемогу.

Запрошуємо вас переглянути наше корпоративне відео і пригадати, яким був 2023 рік.

___


 Вступаючи у 2024 рік, ми хотіли б нагадатии, що наша допомога має продовжуватись. 


У новорічні свята – дуже важливо дарувати один одному радість та підтримку, а особливо зараз, коли багато українців потребують допомоги. Наша команда підготувала для вас короткий перелік благодійних фондів – партнерів EVERLEGAL, що невпинно продовжують допомагати Україні. Запрошуємо вас долучитись до підтримки:

 

  • БФ «Доброго вечора, ми з України» - Благодійний фонд веде активну діяльність, забезпечуючи потреби різних батальйонів ЗСУ та громадян України, які постраждали від воєнних дій країни-агресора.
  • БФ «+380» - Фонд забезпечує підтримку та надання допомоги: військовослужбовцям (зокрема, ЗСУ, Нацгвардії), особам, які входять до складу інших законних військових формувань, що беруть участь у заходах, спрямованих на забезпечення національної безпеки і оборони України, відсічі і стримування військової агресії рф та захисту населення України, а також членам їх сімей. 
  • БФ SavED - Благодійний фонд що займається відновленням доступу до освіти в містах і селах.
  • Корпорація монстрів - Благодійний фонд, що дуже активно допомагає ЗСУ як товарами гуманітарного призначення, так і спец обладнанням. Має спецпроєкти не тільки на військову тематику. На сайті можна побачити всі необхідні документи для діяльності БФ.


Дякуємо за вашу підтримку! Прямуємо разом до перемоги! Слава Україні!

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us