EVERLEGAL стала партнером Проєкту «Кліматичні Інноваційні Ваучери»

Публікації
02.09.2021 1027

Ми раді повідомити, що EVERLEGAL стала партнером проєкту грантової підтримки МСБ України та Білорусі «Кліматичні Інноваційні Ваучери» 

 

Про проєкт

Проєкт орієнтований на розробку власних еко-інновацій або інтеграцію у бізнес дружніх до довкілля рішень, а також є найбільшим проєктом грантової підтримки «зеленого» бізнесу в Україні та Білорусі.

Ціль

В рамках цього проєкту EVERLEGAL виступить партнером бонусних програм локальних CleanTech Enablers та надасть до 100 годин юридичих послуг ProBono, орієнтованих на захист, сертифікацію та інкорпорацію інтелектуальної власності, аби допомогти розробити сильну стратегію захисту прав інтелектуальної власності та створити якісні патенти, які будуть мати високу ринкову вартість.

Для EVERLEGAL, як компанії, орієнтованої на підтримку ініціатив сталого розвитку в Україні, долучення до цього проєкту є важливою місією, оскільки «Кліматичні Інноваційні Ваучери» є компонентом програми ЄБРР «Центр трансферу технологій та фінансів у сфері зміни клімату» (FINTECC), що підтримується ЄС у рамках ініціативи EU4CLIMATE, зокрема, проєкт сприяє розвитку "зеленого" бізнесу в Україні.

Більш детально про «Кліматичні Інноваційні Ваучери» за посиланням.

 

Нагадаємо, що компанія EVERLEGAL відкрила напрямок SUSTAINABILITY, де діє програма підтримки ініціатив сталого розвитку. Детальніше про програму, ви можете дізнатись за посиланням.

EVERLEGAL - PARTNER OF THE FUTURE 

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us