EVERLEGAL у рейтингу "ТОП-50" від видання "Юридична Практика"

Публікації
12.12.2022 1217

«50 провідних юридичних фірм України» 2022 - підсумки всеукраїнської дослідницької програми, яку щорічно проводить видання "Юридична практика"

У 2022 році ми усі зіткнулись із небаченими досі викликами, які в тому числі значно вплинули на ринок юридичних послуг в Україні. На цьому нелегкому шляху юридичні компанії докладають усіх зусиль для відновлення своєї діяльність, підтримки колег, клієнтів та допомоги Україні. 

Саме ці фактори і стали основною в цьогорічній оцінці ринку юридичних послуг України. (Детальніше про методологію дослідження за посиланням)

Згідно з підсумками дослідження «50 провідних юридичних фірм України 2022», ми раді поділитись результатами команди EVERLEGAL, а саме:

Наша фірма посіла 6 місце у загальному рейтингу «ТОП-50» (посилання на рейтинг), та 

Відповідно до оцінки колег по ринку, наша команда зайняла 9 місце у рейтингу визнання юридичних фірм (посилання на рейтинг).

Такі результати вкотре підтверджують позицію EVERLEGAL серед юридичних фірм ТОП-10 на ринку України. 

***

Ми щиро дякуємо виданню "Юридична Практика" та колегам за визнання. Клієнтам – за довіру нашій компанії. Дякуємо команді за вашу роботу, стійкість та зусилля, які ви докладаєте кожного дня для нашої спільної перемоги! 

  • Детальніше ознайомитись із результатами дослідження та проглянути повний випуск «50 провідних юридичних фірм України 2022» ви можете за посиланням
  • Дізнатись про ініціативи EVERLEGAL на підтримку України, долучитись або ж звернутись за допомогою ви можете за посиланням

 

Працюємо разом на перемогу!

Слава Україні 

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us