EVERLEGAL успішно захистила інтереси міжнародної компанії у доменному спорі

Публікації
20.02.2024 612

EVERLEGAL успішно захистила інтереси міжнародної компанії у доменному спорі в домені .UA у Центрі з арбітражу та посередництва Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ). 

Міжнародна компанія, яка є одним із лідерів на міжнародному ринку меблів для сучасного робочого середовища та тривалий час здійснює реалізацію своєї продукції на території України, стала жертвою кіберсквотингу - недобросовісної реєстрації та використання третіми особами доменного імені, яке складалося із найменування торговельної марки, правовласником якої є така міжнародна компанія. 

Складність ситуації полягала в тому, що у зв'язку із повномасштабним вторгненням російської федерації на територію України, ВОІВ призупинило прийняття нових заявок на вирішення доменних спорів у домені .UA без зазначення часових рамок таких обмежень, у зв'язку з чим виникали сумніви щодо можливості подання такої заявки до припинення чи скасування воєнного стану в Україні. Але з 01.07.2023 ВОІВ все ж відновило надання послуг з вирішення спорів щодо доменних імен і прийняло нашу скаргу щодо спірного доменного імені. 

Команда EVERLEGAL надала повний юридичний супровід клієнту у доменному спорі у Центрі з арбітражу та посередництва ВОІВ та вчинила всі необхідні дії для забезпечення перереєстрації спірного доменного імені на ім'я клієнта - правовласника торговельної марки. Це унеможливить недобросовісне використання будь-ким із третіх осіб цього доменного імені у майбутньому.  

Над проєктом працювала команда практики інтелектуального права EVERLEGAL на чолі з її керівником, старшим юристом Юлією Воронцовою.

Дізнайтесь детальніше про досвід EVERLEGAL в сфері інтелектуальної власності за посиланням. 

Звернутись із питанням чи запитом до нашої команди ви можете на пошту: yuliia.vorontsova@everlegal.ua  

 

EVERLEGAL - PARTNER OF THE FUTURE

 

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us