EVERLEGAL виступає юридичним радником Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН)

EVERLEGAL - юридичний радник  Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН)


Ми надзвичайно раді поділитись новиною, що EVERLEGAL надає юридичні послуги Агентству ООН у справах біженців (УВКБ ООН), що є глобальною міжурядовою організацією, яка присвячує свою діяльність порятунку життів, захисту прав і створенню кращого майбутнього для біженців, внутрішньо переміщених осіб та осіб без громадянства.
Команда EVERLEGAL надає всебічну юридичну підтримку УВКБ ООН з повного спектра юридичних питань, що виникають в діяльності Агентства ООН у справах біженців в Україні.

До роботи залучено юридичну команду EVERLEGAL із 15 юристів фірми під керівництвом партнера Андрія Оленюка, партнера Андрія Порайка та проєктного менеджера Дарії Кравець.

  • Детальніше про діяльність УВКБ ООН в Україні

УВКБ ООН працює в Україні з 1994 року, коли Агентство підтримало репатріацію кримських татар, а в 1996 році уклало Угоду з урядом України. Згідно зі своїм мандатом, УВКБ ООН надає послуги захисту та підтримку, щоб допомогти біженцям, внутрішньо переміщеним особам (ВПО), особам, які повернулися після вимушеного переміщення, постраждалим від війни та особам без громадянства отримати доступ до своїх прав та основних послуг і знайти стійкі рішення. У 2014 році УВКБ ООН збільшило свою присутність на сході України, щоб надавати гуманітарні послуги та допомогу людям, які постраждали від війни.  Після повномасштабного вторгнення Російської Федерації в лютому 2022 року УВКБ ООН ще більше розширило свою діяльність і тепер присутнє в різних локаціях по всій Україні. 

Дізнайтесь детальніше про масштабну підтримку та діяльність УВКБ ООН в Україні за посиланням.

Юридична підтримка Агентства ООН у справах біженців, яке надає значну підтримку українцям в складний час,  має велике значення для EVERLEGAL як для відповідального бізнесу в Україні, так і компанії, яка активно підтримує Сталий розвиток. 
Наша робота над даним проєктом є ще одним кроком для досягнення Глобальних цілей сталого розвитку ООН, а саме: 

  • Ціль 16. Мир, справедливість та сильні інституції

 

Ми горді такій значимій співпраці та щиро дякуємо команді УВКБ ООН за їх вагому місію в Україні й за довіру EVERLEGAL.
Наша команда докладе усіх зусиль, щоб забезпечити успішну діяльність Агентства ООН у справах біженців в Україні!

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us