EVERLEGAL з Україною всюди!

Публікації
10.06.2022 632

Боротьба триває вже більше 100 днів, але ми тримаємось, за нами правда! Продовжуємо підтримувати український бізнес та українців кожного дня з надією на перемогу та якісно іншу країну в майбутньому!

З перших днів війни ми почали діяти згідно із розробленим планом для продовження роботи, підтримки наших людей і клієнтів. Ми на зв’язку кожного дня!

За цей час:

  • Ми об’єднали зусилля нашої команди, щоб ділитись юридичною підтримкою із кожним, хто цього потребує. EVERLEGAL запустила декілька програм із юридичної підтримки українців та бізнесу в межах країни та за кордоном. Детальніше ви можете переглянути та звернутись до нас ось ТУТ
  • Ми відкрили благодійний фонд «Доброго вечора, ми з України», який направлений на оперативну гуманітарну допомогу тим, хто в надскладних умовах продовжує стояти на захисті нашої країни та тим, хто опинився в заручниках гуманітарної катастрофи, спричиненої варварськими діями росії. Звернутись за допомогою, або ж підтримати фонд, ви можете ось ТУТ
  • Окрім того, частину наших людей ми відправили на secondment до наших партнерських юридичних фірм в інших країнах (зокрема, в Ірландію, Іспанію, Польщу та ін.). За ці 3 місяці вони вже розібрались в усіх нюансах інших юрисдикцій. 

 

Якщо вам необхідна будь-яка юридична підтримка в країнах ЄС чи Великобританії, зокрема:

  • створення чи релокація бізнесу
  • договірні питання, трудові питання 
  • банківські та фінансові питання
  • корпоративні, комерційні питання та ін.

 

Будь ласка, звертайтесь, ми поруч! Підтримуємо і допомагаємо! - hello@everlegal.ua 

 

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us