Повернутись назад

Євгеній Гречківський

Старший юрист, адвокат

Життя – це нескінченне удосконалення. Вважати себе досконалим – означає вбити себе.

Георг Вільгельм Фрідріх Гегель

Визнання

тестова публікація

Євгеній Гречківський

Старший юрист, адвокат
Спеціалізація:

Вирішення спорів, договірне право та ліцензування господарської діяльності

Освіта:

Національний університет «Києво-Могилянська академія», ступінь магістра за спеціальністю «Правознавство», 2016.

Юрисдикції:

Україна

Мови:

Англійська, українська, російська

Нещодавній досвід включає консультування:

  • Юридичне супроводження більше 300 судових справ за участі одного з найбільших українських комерційних банків із міжнародним капіталом на загальну суму понад 5,000,000 доларів США.

  • Успішне представництво інтересів компанії з іноземними інвестиціями у спорі щодо недійсності договору купівлі-продажу майна банкрута вартістю понад 500,000 доларів США.

  • Успішне представництво інтересів української страхової компанії в суді апеляційної інстанції у спорі з державним банком про стягнення 40,000,000 гривень як солідарного обов'язку поручителя.

  • Успішне представництво контрагента українського банку, що ліквідується, у спорі щодо недійсності договору купівлі-продажу майна такого банку на суму понад 3,000,000 гривень.

  • Успішне досудове представництво інтересів українського девелопера проектів у сфері зеленої енергетики у комунікації з іноземними компаніями, що спеціалізуються на залученні інвестицій, та провідним міжнародним "зеленим" інвестором.

  • Успішне досудове представництво інтересів іноземного інвестиційного фонду в комунікації з українською аргокомпанією щодо нормалізації виконання боргових зобов'язань перед фондом.

Більше
тестова публікація

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us

Команда футер