Імпакт-інвестування: перший досвід і погляд у майбутнє

Заходи
03.03.2020 924

27 лютого у Києві відбулась перша в Україні конференція з імпакт-інвестування, яка зібрала в одному місці досвід соціальних інвестицій великого бізнесу, фондів та приватних інвесторів. Представники бізнесу ділились своїми проектами, а також обговорювали можливості для розвитку сфери імпакт-інвестування в Україні.

Одним із спікерів конференції виступив Олександр Ружицький, партнер EVERLEGAL, інвестор Urban Space 500. Олександр поділився досвідом приватних інвестицій у соціальні проекти, розповів, що мотивувало його підтримувати проект, з якими викликами він зіштовхнувся, і чи виправдались очікування. Олександр також висловив міркування щодо перспектив таких інвестицій:

«Імпакт-інвестування – це не модний тренд, а виклик часу. Це також не благодійництво, як багато хто може думати, а можливість підтримати проекти, які не лише генерують прибуток для інвестора, але й мають позитивний вплив на довкілля, соціум чи середовище, у якому ми живемо. Таких проектів ставатиме все більше, оскільки це відповідає глобальним очікування молоді по усьому світу. Україна також не пасе задніх – у нас є багато класних імпакт-проектів, які потребують підтримки та є прибутковим. Також не слід забувати, що будь-яка інвестиція чи залучення коштів має супроводжуватися якісним юридичним супроводом, тоді це справді стане вдалим win-win партнерством».

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us