Команда EVERLEGAL стала юридичним партнером Данської ради у справах біженців (DRC)

Публікації
26.09.2022 2728

Юридична компанія EVERLEGAL розпочала співпрацю із Данською радою у справах біженців/DRC в унікальному для України інноваційному проєкті

Ми раді поділитись новиною, що наша команда стала юридичним партнером Данської ради у справах біженців (DRC) у проєкті, спрямованому на допомогу мільйонам українців у різних куточках світу.

Коротко про проєкт:

DRC працює над розробкою та запуском унікальної юридичної онлайн-платформи, яка буде доступною для кожного українця, де б вони не перебували.

Платформа включатиме:

  • Юридичну підтримку у різних юрисдикціях;
  • Зручні формати для отримання необхідної інформації у відповідній країні;
  • Швидкий та відкритий доступ до інформації для кожного українця;
  • Сучасні системи консультування онлайн.

 

Команда EVERLEGAL об’єднала зусилля із DRC. Ми допомагаємо організації у реалізації цього масштабного проєкту, для чого ми залучаємо найкращі юридичні таланти та фокусуємося на вивченні та розумінні юридичних потреб українців у цей нелегкий час.

Над проєктом працюватиме команда із 14 юристів EVERLEGAL під керівництвом партнера Андрія Порайко, а також маркетинговий департамент фірми під керівництвом Дарії Кравець.

Юридична підтримка цього проєкту має цільове значення для напряму Сталого Розвитку в EVERLEGAL, адже його реалізація є ще одним кроком для досягнення Глобальних цілей сталого розвитку ООН, а саме:

- Ціль 16. Мир, справедливість та сильні інституції

Попереду багато активної та цікавої роботи!

Ми щиро дякуємо DRC за висловлену довіру нашій команді та можливість стати частиною інноваційного проєкту, спрямованого на допомогу мільйонам українців.

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us