Повернутись назад

Марина Фоменко

Старший юрист, адвокат

Будь готовий змінити свої цілі, але ніколи не змінюй свої цінності.

                            Далай-лама XIV

Марина Фоменко

Старший юрист, адвокат
Спеціалізація:

Кримінальне право та процес

Освіта:

Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого, спеціальність "Правознавство" (диплом магістра з відзнакою), 2011

Юрисдикції:

Україна

Мови:

Українська, англійська, російська

Нещодавній досвід включає консультування:

  • Довготривалий контракт про надання правової допомоги одному з найбільших банків, його службовцям та посадовим особам у кримінальних провадженнях (правові консультації, супровід при проведенні допитів, обшуків, участь у розгляді клопотань та заходів забезпечення кримінального провадження на стадії досудового розслідування та в суді, захист від публічного обвинувачення тощо).

  • Оскарження судових рішень щодо накладення арешту на майно великої інвестиційно-будівельної компанії України.

  • Представництво інтересів вітчизняного сільськогосподарського підприємства у суді щодо скасування тривалого арешту його активів.

  • Консультування та представництво інтересів великого українського банку з іноземним капіталом в межах кримінальних проваджень у правоохоронних органах.

  • Захист від кримінального переслідування іноземного громадянина; консультування з питань оскарження міжнародного розшуку каналами Інтерполу.

  • Представництво інтересів провідної української інвестиційної компанії як потерпілого у суді та правоохоронних органах.

Більше

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us

Команда футер