EVERLEGAL виступила юридичним партнером Новопечерської школи в угоді з ЧБТР

EVERLEGAL виступила юридичним партнером Новопечерської школи в угоді з Чорноморським банком торгівлі та розвитку (ЧБТР) щодо кредиту на суму до 10 млн. євро на будівництво школи у столичному інноваційному парку UNIT.City.

 

Ця угода дозволить школі збільшити кількість учнів з 500 до 1200, одночасно забезпечуючи їх усіма сучасними умовами.
 
Команда EVERLEGAL супроводжувала процес залучення фінансування для Новопечерської школи на усіх етапах переговорів та підписання трансакційної документації. Також EVERLEGAL надала комплексну юридичну підтримку Новопечерській школі у процесі проведення Чорноморським банком торгівлі та розвитку (ЧБТР) процедури due diligence проєкту.
 
По даному проєкту команда EVERLEGAL працювала у складі партнера Андрія Оленюка, юристів Ольги Городнюк, Івана Сови та Василини Бельо.
 
Варто також відзначити, що Новопечерська школа відстоює принципи рівних можливостей та підтримує стипендіальну програму для обдарованих учнів із неблагополучних сімей. Нова будівля буде побудована в житловому районі UNIT.City. 

 

Юридична підтримка цього проєкту для нас є вкрай важливою! Адже це ще один крок для досягнення Цілей Сталого Розвитку ООН, а саме Цілі 4 – Якісна освіта.

 

EVERLEGAL - це перша юридична фірма в Україні, яка спеціалізується на проєктах сталого розвитку, зокрема на проєктах, імплементація яких дозволяє досягнути одну із цілей сталого розвитку ООН. 

 

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us