EVERLEGAL виступила юридичним радником UDP Renewables в проєкті "ГУДЗОВКА - СОЛАР"

EVERLEGAL виступила юридичним радником UDP Renewables, одного з провідних розробників проєктів ВДЕ в Україні, у зв'язку з розробкою та будівництвом СЕС загальною потужністю 24,4 МВт в Одеській області, Україна.
 

Проєкт "ГУДЗОВКА - СОЛАР" включає дві сонячні електростанції: "Гудзовка-Солар-1" та "Гудзовка-Солар-2" , які клієнт разом із партнером проєкту Acciona Energy успішно ввів в експлуатацію 5 листопада 2020 року.

EVERLEGAL надала повну транзакційну та регуляторну підтримку UDP Renewables у зв'язку з проєктом, починаючи з меморандуму про взаєморозуміння (MoU) та закінчуючи закриттям транзакції, а також щодо питань після закриття у зв'язку зі створенням спільного підприємства (JV) з Acciona Energy. 

Серед іншого, наші юристи провели юридичний аудит (due diligence), підготували проєкти та провели переговори щодо транзакційних документів, надали консультації клієнту щодо різноманітних регуляторних питань, а також питань щодо фінансування та отримання дозволу на концентрацію. Ми також консультували нашого клієнта у зв'язку з подальшим розвитком, будівництвом та введенням в експлуатацію проєкту, а також пов'язаними питаннями фінансування, регуляторними та трудовими питаннями. 

 

Більш детально про важливі цифри проєкту "ГУДЗОВКА - СОЛАР":

  • Загальна сума інвестицій, залучених у проєкт, складає 21 мільйон євро.
  • Робота СЕС "Гудзовка-Солар" дозволить скоротити викиди СО2 до 30000 тонн на рік.
  • Кількість інноваційних модулів зможе виробляти майже 33 600 МВт електроенергії на рік та забезпечувати енергією понад 13 000 домогосподарств в Україні
     

Команду EVERLEGAL очолив партнер фірми та керівник практики енергетики та природніх ресурсів, Андрій Оленюк, разом із професійною енергетичною командою EVERLEGAL у складі: керуючого партнера Євгенія Дейнеко, старшого юриста Юлії Кильчинської, юристів Аліни Жук, Ольги Городнюк та Лідії Ватутіної.

Ми щиро вітаємо нашого клієнта, UDP Renewables, та всіх партнерів проєкту з черговим вагомим внеском у розвиток відновлюваної енергетики в Україні!

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us