Повернутись назад

Олександр Демчук

Радник, адвокат

З видимого пізнавай невидиме

                             Григорій Сковорода

Визнання

Best Lawyers 2022

Олександр Демчук

Радник, адвокат
Спеціалізація:

Вирішення спорів (судове представництво та арбітраж), комерційні справи, нафтогазова сфера та нерухомість

Освіта:

Юридичний факультет Київського національного університету імені Т. Шевченка, магістр права, 2010

Юрисдикції:

Україна, Англія й Уельс

Мови:

Українська, англійська, російська

Нещодавній досвід включає консультування:

  • Юридичний супровід діяльності міжнародної компанії виробника електробайків, підтримка розвитку дистриб’юторської мережі в США та Канаді та правовий супровід розвитку виробництва на території України.

  • Представництво інтересів міжнародної компанії в сфері інтернет торгів, супровід початку діяльності на території України, юридичне структурування діяльності, податкове консультування.

  • Юридична підтримка Посольства Японії в Україні та супровід процесу підготовки до експлуатації та оренди комплексу будівель в історичній частині м. Київ.

  • Представництво інтересів агрохолдингу з прямими японськими інвестиціями у спорі з генеральним підрядником щодо введення в експлуатацію, завершення будівництва та оформлення документації на елеваторний комплекс.

  • Розробка серії форвардних контрактів та агарних розписок для контрактації провідним трейдером сільськогосподарської продукції поставок на загальну суму понад 6,5 млн. доларів США, супровід забезпечення виконання контрактів.

  • Представництво інтересів провідного українського банку з іноземними інвестиціями в спорах на загальну суму понад 12,5 млн. доларів США, розробка стратегій дій та супровід справ.

Більше
Best Lawyers 2022

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us

Команда футер