Повернутись назад

Ольга Городнюк

Старший юрист

Я - тої сили частка, що робить лиш добро, бажаючи лиш злого

                            Йоганн Вольфганг фон Гете

Ольга Городнюк

Старший юрист
Спеціалізація:

Корпоративне право, злиття та поглинання, комерційні питання, банківське та фінансове право

Освіта:

Національний університет «Києво-Могилянська академія», магістр права (2021).
Національний університет «Києво-Могилянська академія», бакалавр права (2019).

Юрисдикції:

Україна

Мови:

Українська, англійська, російська

Нещодавній досвід включає консультування:

  • Main Group Ukraine, розробника проєктів з відновлюваних джерел енергії з питань транзакцій, пов'язаних з продажем діючих компаній, що розробляють сонячні електростанції, іноземним інвесторам з Канади, Великої Британії, Іспанії та Туреччини, а також з розробки інших проектів сонячної енергетики в Україні, Румунії та Греції.

  • UDP Renewables, українського розробника проектів відновлюваної енергетики у зв'язку з розробкою та експлуатацією проектів сонячної та вітрової енергетики в Україні, продажем проектів сонячних електростанцій іноземним інвесторам з Іспанії, Словацької Республіки, а також продажем проектів сонячних та вітрових електростанцій іноземному інвестору з Республіки Катар.

  • Одного з найбільших українських виробників соняшникової олії, щодо необхідності отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію у зв'язку із запланованим придбанням ним елеватора у міжнародного агро-холдингу та єдиного майнового комплексу державного підприємства у територіального органу Фонду державного майна України.

  • Novopecherska School, щодо договору позики на проектне фінансування з Чорноморським банком торгівлі та розвитку (ЧБТР) на загальну суму до 10 млн. євро.

  • UNIT.City, українського інноваційного праву, щодо договору про фінансування з Європейським Інвестиційним Банком (ЄІБ) на загальну суму до 50 млн. євро.

  • Провідної української інвестиційної групи з питань придбання часток цільової компанії, залученої у сферах ІТ та Інноваційних технологій з подальшим створенням спільного підприємства з міжнародною ІТ групою; стосовно питань, пов'язаних з договором кол-опціону щодо передачі акцій у іноземній проектній компанії, що опосередковано володіє проектами з комерційної нерухомості, що реалізуються українською інвестиційною групою; з питань внутрішньої корпоративної реструктуризації, корпоративного управління та деяких трудових питань.

Більше

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us

Команда футер