Ольга Городнюк

Молодший юрист
Спеціалізація:

Корпоративне право, злиття та поглинання

Освіта:

Національний університет «Києво-Могилянська академія», бакалавр права, 2019

Юрисдикції:

Україна

Мови:

Українська, англійська, російська, польська

Нещодавній досвід включає консультування:

  • Main Group Ukraine, розробника проектів з відновлюваних джерел енергії з питань транзакцій, пов'язаних з продажем діючих компаній, що розробляють сонячні електростанції, іноземним інвесторам з Канади, Великої Британії та Туреччини, а також з розробки інших проектів сонячної енергетики в Україні.

  • UDP Renewables, українського розробника проектів відновлюваної енергетики у зв'язку з розробкою та експлуатацією проектів сонячної енергетики в Україні, продажем проектів сонячних електростанцій іноземним інвесторам з Іспанії та Словацької Республіки.

  • Канадську компанію з виробництва відновлюваних джерел енергії у зв'язку з юридичним аудитом деяких сонячних проектів в Україні.

  • Турецьку інвестиційну компанію, що зосереджує свою увагу на галузі відновлюваної енергетики, у зв'язку з придбанням проектів сонячної енергетики в Україні.

  • Українські громадські та благодійні організації у звязку із заснуванням таких організацій, а також з питань написання та просування проектів законів до українського парламенту.

Я - тої сили частка, що робить лиш добро, бажаючи лиш злого

                            Йоганн Вольфганг фон Гете
Вся команда