ПОВЕРНЕННЯ МАЙНА ЗАКОННОМУ ВЛАСНИКУ!

Публікації
26.12.2015 1510

 

ПОВЕРНЕННЯ МАЙНА ЗАКОННОМУ ВЛАСНИКУ: З НОВИМ РІШЕННЯМ СУДУ - ЦЕ СТАЛО МОЖЛИВИМ

 

Колекторська компанія ТОВ КЕЙ КОЛЕКТ через приватного нотаріуса відібрала у Вас нерухоме майно, при цьому, зробила це з порушенням законодавства. Так, КЕЙ КОЛЕКТ звернулась до нотаріуса, який на підставі договору іпотеки перереєстрував право власності на ваше майно на ТОВ КЕЙ КОЛЕКТ, але нотаріус не мав таких повноважень!  Насправді, законом передбачено, що нотаріус мав право вчиняти реєстраційну дію лише при нотаріальному посвідченні угоди (купівля / продаж, дарування, вступ в спадок), а у Вашому випадку такої угоди не було, було лише звернення стягнення на майно.

Потрібно було декілька років, щоб довести, що дії КЕЙ КОЛЕКТ та їх нотаріуса є повністю незаконними. 

Це підтверджують численні рішення місцевих та апеляційних судів

  • Рішення №1 (суд зазначив, що нотаріус не мав передбачених законодавством підстав здійснювати функції державного реєстратора щодо майна);
  • Рішення №2, Рішення №3, Рішення №4 (суди встановили безліч інших порушень, які допускав КЕЙ КОЛЕКТ при реєстрації права власності на майно); 
  • Нещодавно новий Верховний Суд прийняв позицію, у якій остаточно підтвердив, що нотаріуси не мали право вчиняти такі реєстраційні дії - Рішення №5

 

Така позиція Верховного суду відкриває шлях до скасування дій нотаріуса та до повернення майна у вашу власність. Безліч людей уже скористались даною позицією та розпочали повернення майна, а деяким, ми вже допомогли відсудили свої квартири і будинки!

Час і Вам повернути своє законне майно!

 

Ми скасуємо реєстраційну дію нотаріуса та повернемо Вам нерухоме майно, незаконно відібране колекторами. При цьому повернення Вам майна можливе навіть у разі продажу його третім особам колекторами. Для цього потрібно буде звернутись з позовною заявою до суду. Строк на звернення – 3 роки з дати, коли ваше майно було незаконно переоформлено. 

Ми адвокати міжнародної юридичної фірми EVERLEGAL. Наша фірма входить у ТОП 50 найкращий юридичних компаній України, останні 7 років ми активно займаємось банківськими спорами та іпотеками, захищаємо клієнтів від незаконних дій колекторів та банків. 

Компанія знаходиться у центрі міста Київ, поблизу Софійської площі. 

Більш детально з нашою діяльністю та командою EVERLEGAL Ви можете ознайомитись за наступними посиланнями:

  • Фінансову частину співпраці ми обговорюємо індивідуально під час зустрічі;
  • Проводимо зустріч в офісі EVERLEGAL, куди ми запрошуємо Вас для особистого знайомства та обговорення усіх деталей; (Контакти офісу компанії)
  • Попередньо, ми готові основну частину винагороди отримати після досягнення позитивного результату – повернення майна у вашу власність.

  • Варто якнайшвидше звернутись до EVERLEGAL поштою or@everlegal.ua або за телефоном +380 63 200 0000
  • Укласти договір з нашим адвокатським об’єднанням та передати документи вашої справи для аналізу.
  • Зауважте, чим скоріше наші адвокати візьмуться за вашу справу, тим швидше Ви досягнете бажаного результату – повернете майно у вашу законну власність!
 
 
 

Звертайтесь за консультацією, ми відповімо на усі ваші запитання!

 

+380 63 200 0000

or@everlegal.ua

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us