Практичний семінар «Що варто знати про фінансовий моніторинг під час війни?»

Заходи
04.05.2022 1422

Юридична компанія EVERLEGAL та Американська торговельна палата в Україні раді запросити Вас на практичний семінар «Що варто знати про фінансовий моніторинг під час війни?», який пройде у форматі online 16 травня 2022 року.

 

 • Дата: 16 травня 2022
 • Час: 11:00 - 13:00
 • Місце: Онлайн
 • Реєстрація для членів АСС за ПОСИЛАННЯМ
 • Реєстрація для інших учасників за ПОСИЛАННЯМ

 

З початку введення 24.02.2022 на території України воєнного стану банківський та фінансовий сектори економіки зазнали суттєвих змін, у тому числі у сфері їх нормативно-правового регулювання. Не виключенням стали і окремі механізми здійснення фінансового моніторингу банками, які в умовах воєнного стану були тією чи іншою мірою адаптовані до потреб українського сьогодення. Враховуючи те, що механізми запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, мають неабияке значення під час війни, на вебінарі ми обговоримо важливі нововведення в організації та здійсненні фінансового моніторингу, яких мають дотримуватися банки до закінчення воєнного стану в Україні.

 

Під час заходу ми обговоримо:

1. Нові правила фінансового моніторингу, передбачені постановою Правління НБУ № 60 від 23.03.2022 (з подальшими змінами та доповненнями):

 • Фінансові операції, що не потребують встановлення джерел походження коштів у період воєнного стану
 • Порядок дій банків під час зарахування готівкових коштів на рахунки фізосіб на суму понад 400 тис грн
 • Спрощена процедура ідентифікації та верифікації покупців військових облігацій
 • Особливості актуалізації даних про клієнта та використання ідентифікуючих особу документів

 

2. Нові правила фінансового моніторингу, передбачені Законом України № 2120-IX від 15.03.2022:

 • Особливості внесення клієнтами банків готівки на поточні рахунки у період воєнного стану

 

Доповідачі:

Юлія Танцюра

Старший юрист EVERLEGAL

 

Основними напрямками професійної діяльності Юлії є вирішення спорів у різних юрисдикціях, банківське право, договірне право, земельні правовідносини. Також Юлія відповідає за напрямок захисту прав на об'єкти інтелектуальної власності. Юлія має більш ніж 10 років професійного досвіду, здобутого під час роботи у судах загальної, господарської юрисдикції, а також у консалтингу.

 

Марина Данкевич

Юрист EVERLEGAL

 

Марина – юрист EVERLEGAL з понад трирічним досвідом професійної діяльності в сфері судової практики та практики вирішення спорів, що охоплює сектори банківського та фінансового права, стягнення заборгованості та комерційного права. Марина була залучена до проектів, пов'язаних з наданням правової допомоги одному із найбільших банків України, а також вітчизняній фінансовій компанії з питань організації та здійснення фінансового моніторингу. Крім того, Марина має досвід роботи в проектах, пов'язаних з корпоративним та сімейним правом.

 

Кому буде цікавий даний захід (аудиторія): банки, власники компаній, юридичні департаменти, фінансові департаменти, інвестори, бухгалтери, фізичні особи (в тому числі, нерезиденти). 

 

 • *Мова заходу – українська
 • **Посилання на захід буде надіслано тільки зареєстрованим учасникам!
 • ***Компанія залишає за собою право відмовляти в участі тим, хто не надав про себе повної чи достовірної інформації, або не належить до аудиторії заходу

 

Політика конфіденційності

Ми у соцмережах: FacebookLinkedInвeбсайтTelegram

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us