Три нових старших юриста в команді EVERLEGAL

Публікації
02.04.2019 1070

Команда EVERLEGAL рада оголосити про підвищення Олександра Демчука, Світлани Тетері та Олександра Пашиніна на позиції старших юристів. Відтепер вони матимуть підвищені управлінські обов'язки та повноваження, а також більшу видимість на юридичному ринку.

Олександр Демчук на посаді старшого юриста продовжуватиме фокусуватися на банківських та комерційних спорах, а також консультуватиме клієнтів з питань нерухомості. Олександр планує зосередити свою діяльність на обслуговуванні широкого кола клієнтів фірми в енергетичному секторі з фокусом на нафтогазовій промисловості.

На посаді старшого юриста Світлана розвиватиме практику Вирішення спорів, з фокусом на спорах, пов'язаних з банківською справою та фінансуванням. Світлана також буде консультувати наших клієнтів у сфері сільського господарства, нерухомості і захисту бізнесу від рейдерських атак.

Олександр Пашинін, як старший юрист, також зосередить свою діяльність на практиці Вирішення спорів та захищатиме інтереси українських та іноземних клієнтів у різних судових процесах, включаючи корпоративні та комерційні спори, спори пов'язані з нерухомістю, а також захист бізнесу від рейдерських атак.

Команда EVERLEGAL щиро вітає колег із досягненнями і бажаємо їм цікавих проектів та професійного розвитку на нових посадах!

 

ОЛЕКСАНДР ДЕМЧУК - СТАРШИЙ ЮРИСТ

 

ОЛЕКСАНДР ПАШИНІН - СТАРШИЙ ЮРИСТ

 

СВІТЛАНА ТЕТЕРЯ - СТАРШИЙ ЮРИСТ

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us