Весняна акція "Велосипедом на роботу 2019"

Інші проєкти
19.04.2019 620

Яскравий і насичений ранок п'ятниці 19 квітня розпочався із весняного флешмобу "Велосипедом на роботу - Київ - 19 квітня", який традиційно організовує U-Cycle - Асоціація велосипедистів Києва

У цей день кияни зібрались із різних куточків столиці на Майдані, щоб підтримати розвиток велоруху у місті Київ. У колі однодумців та за смачною кавою учасники флешмобу святкували День велосипедиста і брали участь у конкурсах - на найкращий діловий лук та найбільшу корпоративну велоколону. 

EVERLEGAL також виступила на підтримку велоініціатив у якості генерального партнера заходу і взяла участь у флешмобі своєю корпоративною командою. 
Партнер EVERLEGAL Oleksandr Ruzhytskyi нагородив переможців конкурсу Best Corporate Team сертифікатами на юридичні послуги фірми. 

Ми щиро вітаємо переможців конкурсу - Best Corporate Team - DHL UkraineКП "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" та Мережа Ланет, які приїхали на Bike2Work найбільшими велоколонами. 
І заохочуємо інші компанії підтримувати велоініціативи, щоб разом зробити Київ велосипедним містом!

Ми також дякуємо Асоціації Велосипедистів Києва за чудову організацію флешмобу і Marysya Gorobets за професійний та яскравий супровід заходу! 

До зустрічі на наступному Bike2Work!

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us