Весняна акція "Велосипедом на роботу 2019"

Новини 19.04.2019

Яскравий і насичений ранок п'ятниці 19 квітня розпочався із весняного флешмобу "Велосипедом на роботу - Київ - 19 квітня", який традиційно організовує U-Cycle - Асоціація велосипедистів Києва

У цей день кияни зібрались із різних куточків столиці на Майдані, щоб підтримати розвиток велоруху у місті Київ. У колі однодумців та за смачною кавою учасники флешмобу святкували День велосипедиста і брали участь у конкурсах - на найкращий діловий лук та найбільшу корпоративну велоколону. 

EVERLEGAL також виступила на підтримку велоініціатив у якості генерального партнера заходу і взяла участь у флешмобі своєю корпоративною командою. 
Партнер EVERLEGAL Oleksandr Ruzhytskyi нагородив переможців конкурсу Best Corporate Team сертифікатами на юридичні послуги фірми. 

Ми щиро вітаємо переможців конкурсу - Best Corporate Team - DHL UkraineКП "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" та Мережа Ланет, які приїхали на Bike2Work найбільшими велоколонами. 
І заохочуємо інші компанії підтримувати велоініціативи, щоб разом зробити Київ велосипедним містом!

Ми також дякуємо Асоціації Велосипедистів Києва за чудову організацію флешмобу і Marysya Gorobets за професійний та яскравий супровід заходу! 

До зустрічі на наступному Bike2Work!

We solve your legal issues.
However complex they are.
Wherever they occur.
Whenever you need us.