Як створити затишний і святковий настрій в офісі юридичної фірми?

Публікації
17.01.2021 658

 

Розповідаємо про атмосферу в EVERLEGAL!

 

В грудні до офісу EVERLEGAL завітала журналістка із видання "Український адвокат", щоб поділитись історією створення затишного офісу компанії в центрі міста.

Як ми у EVERLEGAL створюємо святковий настрій, затишок, облаштовуємо зони для релаксу та саморозвитку працівників та інші цікаві інсайти ви знайдете у статті нижче.

 

 

***

Попри зовнішню суворість, професію юриста давно час зарахувати до креативних індустрій — без творчого підходу складної справи не вирішити. Тому компанії створюють умови, в яких потенціал юристів розкриватиметься якнайкраще. У офісі компанії EVERLEGAL, що розташований на двох крилах бізнес-центру трохи вище рівня основної забудови в історичному центрі столиці, творити легко. До цього спонукає і краєвид із панорамних вікон, і сама атмосфера, що панує в офісі.

Домінуючий колір в інтер’єрі — сірий, однак доповнення його глянцевим білим та яскравим блакитним — головним корпоративним кольором EVERLEGAL — робить офіс яскравим, ніби щодня готовим до свята. А напередодні Різдва і поготів!

Святковий настрій, що вже присутній біля головної ялинки країни, шириться й офісом — почекати на зустріч можна на комфортному дивані біля стильної ялинки в зоні ресепшн. Одразу поруч із вхідною зоною — дві переговорні кімнати, обладнані технікою для презентацій та дистанційного зв’язку, що було особливо актуальним цього року. Також неподалік розташовані кабінети партнерів, тому вони можуть проводити ділові зустрічі, не відволікаючи працівників від справ.

Юристи та адміністративний персонал працюють у чотирьох опенспейс, розділених таким чином, щоб у кожного було достатньо особистого простору. Як правило, поруч розташовані робочі місця юристів з одного департаменту, аби спростити внутрішні комунікації та не заважати іншим командам.

Кожного нового члена команди на робочому місці у перший день зустрічає його особистий друг — плюшевий ведмедик-юрист. Він із радістю допомагає новеньким адаптуватися у колективі, створюючи ефект домашнього затишку. Це — одна з ініціатив партнерів компанії.

Також в офісі підтримують букшерінг — обмін книжками, але обов’язково не з професійної тематики: на спеціально відведеній полиці кожен може залишити книгу, яку він прочитав і яка його чимось вразила, аби колеги також змогли нею надихнутися. Це може бути художній твір, книга із саморозвитку чи публіцистика — все, окрім кодексів і коментарів до законодавства. У компанії є навіть традиція за чашкою кави або чаю робити перед колегами презентації за книжками, які рекомендуєте прочитати. Партнери переконані, що всесторонній розвиток для юриста не менш важливий, ніж глибокі знання зі своєї галузі права.

Власне, читати книжки можна прямо в офісі на одному із зручних пуфів і навіть під час перерви у робочий час. Також перевести дух, відпочити від роботи або продумати стратегію у справі можна за грою у теніс (пінг-понг). Щоправда, грати дозволено лише після 18-ти у п’ятницю або до початку робочого дня. Тож чимало працівників поспішають до офісу чим раніше, аби з самого ранку отримати заряд бадьорості на весь насичений юридичними питаннями день.

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us