Завершення програми стажування EVERLEGAL InternSHIP Program 2024

Публікації
24.06.2024 181

Завершення програми стажування EVERLEGAL InternSHIP Program 2024


Ми раді повідомити про успішне завершення 3-місячної програми стажування "EVERLEGAL InternSHIP Program 2024". 

У програмі взяли участь студенти Києво-Могилянської академії, які протягом трьох місяців стажувались у трьох практиках компанії: Corporate and M&A, Sustainability та Dispute Resolution. Студенти брали участь у реальних кейсах наших клієнтів та проходили тренінги від провідних експертів EVERLEGAL та запрошених спікерів. За цей час молоді юристи здобули цінний теоретичний та практичний досвід, написали та опублікували свої перші статті у профільних виданнях, а також отримали сертифікати про успішне проходження стажування.


Ця програма стала важливим кроком для EVERLEGAL у підтримці молодих талантів та сприянні їхньому професійному розвитку, а також — це ще один крок для досягнення Глобальних цілей сталого розвитку ООН, а саме:

  • Ціль 4. Якісна освіта


Ми плануємо незабаром розпочати нову програму стажування і з нетерпінням чекаємо на нових учасників. EVERLEGAL продовжує підтримувати молодих спеціалістів, надаючи їм можливість розвивати свої навички та будувати успішну кар’єру у сфері права.


Дякуємо студентам Києво-Могилянської академії за їхній внесок і бажання досліджувати різноманітні аспекти юридичної професії. Маємо надію, що досвід роботи з EVERLEGAL стане важливим початковим етапом у їх професійному житті.


EVERLEGAL - PARTNER OF THE FUTURE

 

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us