27-29 вересня EVERLEGAL запрошує на Sustainable CreaCamp!

Заходи
10.09.2021 705

27-29 вересня EVERLEGAL запрошує на Sustainable CreaCamp!

 

Проєкт організовує Асоціація експертів зі сталого розвитку у партнерстві з Асоціацією культурних та креативних діячів Німеччини.

Що за проєкт:⠀

CreaCamp – це освітня програма для тих, хто творить культурну та креативну індустрію вже зараз, шукає цікаві можливості для інновацій та розвитку, практикує свідоме споживання, цікавиться глобальними викликами та думає про свій вплив на навколишнє середовище та суспільство.

11 лекцій, 11 практикумів, 20 спікерів. Міжнародна тусовка, панельна дискусія, сталий план, експертна підтримка, цікаві знайомства!

В рамках проекту учасники не лише дізнаються як ефективно імплементувати сталий розвиток у свої проекти та бізнес, а й навчаться використовувати різні інструменти для роботи з ризиками та захистом своїх ідей! 

  • У цьому їм допоможе Юлія Танцюра, старший юрист, керівник практики захисту прав інтелектуальної власності в EVERLEGAL.
  • 28 вересня Юлія виступить юридичним експертом проекту із темою: «На захисті ідеї: авторське право та інтелектуальна власність». 
  • Дізнайтесь детальніше про досвід на експертизу Юлії Танцюри за посиланням

 

Взяти участь у Sustainable CreaCamp можуть безкоштовно представники культурних та креативних індустрій, якщо вони відповідають вимогам програми. 

  • Коли? З 27 по 29 вересня
  • Де? Онлайн. 
  • Деталі, реєстрація та умови на сайті за посиланням

 

Побачимося на CreaCamp!

 

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us