EVERLEGAL розпочала співпрацю із організацією MetaLab

Публікації
16.09.2021 972

Cталий міський розвиток та підтримка культури локального екологічного виробництва і продуктового дизайну:

EVERLEGAL розпочала співпрацю із організацією MetaLab.

 

MetaLab – третій учасник програми юридичної підтримки ініціатив сталого розвитку в EVERLEGAL.

Команда Sustainability в EVERLEGAL виділить 25 годин часу юристів на підтримку організації з метою вкладу у досягнення Цілі 11. Сталий розвиток міст та громад, Цілі 12. Відповідальне споживання та виробництво, а також Цілей 8, 9, та 10.

MetaLab – це організація, яка займається сталим міським розвитком та підтримкою культури локального екологічного виробництва та продуктового дизайну. Це водночас і спільнота, що об’єднана інтересом до життя міста, бажанням пізнавати й поліпшувати міське середовище, і фізичний майданчик для спілкування, урбаністичних досліджень та подій.

EVERLEGAL бере на себе зобов’язання надавати підтримку організації з юридичних питань, зокрема стосовно організації договірних відносин з контрагентами, включаючи договори комісії, позички та оренди, а також корпоративних та трудових питань.

Підтримуючи MetaLab, ми сприятимемо їх основній місії: створювати сприятливе середовище, поле для експериментів, де соціально-просторовий потенціал міста може розвиватися та випробовуватись на практиці.

«Ми як фірма, яка започаткувала практику сталого розвитку, усвідомлюємо, що це вже не просто світовий тренд, а вибір відповідального бізнесу. Ми прагнемо постійно збільшувати свій вклад у сталий розвиток в Україні шляхом підтримки таких унікальних ініціатив як MetaLab, а також створюючи власні проекти та пропагуючи сталий розвиток на ринку України.

Як один із засновників практики сталого розвитку в EVERLEGAL, я щиро радію тому, що наша програма користується попитом, адже це означає, що проектів, направлених на досягнення Цілей сталого розвитку стає все більше в Україні і я пишаюсь тим, що EVERLEGAL робить свій вклад у цю місію. Радий вітати MetaLab серед учасників нашої програми!», зазначив Андрій Оленюк, партнер, спів-керівник практики сталого розвитку в EVERLEGAL.

«MetaLab активно розвивається, збільшуються масштаби наших проектів і зараз ми особливо гостро відчуваємо потребу у якісній фаховій юридичній підтримці. Адже з ростом нашої організації зростає і наша відповідальність перед партнерами та колегами. Завдяки співпраці з компанією EVERLEGAL ми зможемо отримувати висококласну юридичну експертизу, а отже будемо впевненими у наших рішеннях та нашому майбутньому.

Пріоритетами нашої команди завжди були прозорість, відкритість та порядність. Саме тому співпраця EVERLEGAL, компанією, що розділяє наші цінності та погляди, є для нас такою важливою». - поділилася операційна менеджерка MetaLab Ксенія Семенова.

Детальніше про MetaLab читайте за посиланням.

Детальніше про програму юридичної підтримки ініціатив сталого розвитку в EVERLEGAL за посиланням.

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us