Андрій Оленюк

Партнер, адвокат
Спеціалізація:

Корпоративне право, злиття та поглинання, банківське та фінансове право, комерційні справи.

Освіта:

Юридичний центр університету Джоржтаун, диплом магістра в галузі правового регулювання цінних паперів, закінчений з відзнакою.
Отримувач стипендії ім. Едмунда С. Маскі (Muskie), 2010.

Юрисдикції:

Україна

Мови:

Англійська, українська, російська

Нещодавній досвід включає консультування:

  • Main Group Ukraine, розробника проектів з відновлюваних джерел енергії з питань транзакцій, пов'язаних з продажем діючих компаній, що розробляють сонячні електростанції, іноземним інвесторам з Канади, Великої Британії та Туреччини, а також з розробки інших проектів сонячної енергетики в Україні.

  • UDP Renewables, українського розробника проектів відновлюваної енергетики у зв'язку з розробкою та експлуатацією проектів сонячної енергетики в Україні, продажем проектів сонячних електростанцій іноземним інвесторам з Іспанії та Словацької Республіки.

  • Велику міжнародну нафтогазову компанію, щодо встановлення стратегічного партнерства з однією з великих українських нафтогазових компаній, включаючи комплексний юридичний аналіз і питання нормативно-правового регулювання.

  • Канадську компанію з виробництва відновлюваних джерел енергії у зв'язку з юридичним аудитом деяких сонячних проектів в Україні.

  • Одного з провідних світових виробників фотовольтаїчних модулів, щодо створення інноваційного рішення для розробки та будівництва проекту сонячної енергетики в Україні через торгове фінансування.

  • Американського транснаціонального кондитерського та харчового конгломерату щодо транснаціонального внутрішньогрупового залучення позики на суму до 20 000 000 євро.

  • Louis Dreyfus Company Ukraine, провідного українського агрохолдингу, щодо заснування операційної компанії в України для здійснення господарської діяльності з надання в оренду зерновозів в Україні у партнерстві з ЄБРР.

  • UNIT.City, українського інноваційного парку, щодо залучення фінансування від Європейського інвестиційного банку для будівництва та розвитку інноваційного парку на суму 50 млн. євро.

  • Німецького приватного інвестиційного фонду, щодо аспектів українського законодавства у зв’язку із запланованим придбанням клієнтом бізнесу у сфері глобальної веб-стратегії, дизайну та девелопменту, заснованого у Данії, який має кілька українських дочірніх компаній.

Ким би ти не був – будь найкращим

                            Авраам Лінкольн
Вся команда