EVERLEGAL консультувала французьку компанію, що веде діяльність в сфері очистки води та утилізації відходів

 

EVERLEGAL консультувала французьку компанію, що веде діяльність в сфері очистки води та утилізації відходів, щодо спільних проектів (в рамках державно-приватного партнерства) з муніципалітетами Києва і Львова, націленими на розвиток і будівництво споруд для очищення води та утилізації відходів.

Ми надавали допомогу клієнту щодо ведення переговорів для співпраці з муніципалітетом для будівництва та експлуатації об’єкту для переробки відходів у місті Львові та консультуємо клієнта щодо належної документації для здійснення транзакції та регуляторних питань, пов’язаних із навколишнім середовищем, а також щодо різних варіантів державно-приватного партнерства та державних закупівель, необхідних для співпраці з муніципалітетом та комунальними компаніями.


Окрім переробки відходів, проєкт передбачає розширення сектору управління водними ресурсами, а також розширення проєкту в м. Київ та, можливо, інших регіонів України. Ми також допомагаємо клієнту у визначенні оптимального варіанту співпраці з муніципалітетом, зокрема, в рамках державно-приватного партнерства або в рамках державних закупівель, або шляхом поєднання обох варіантів.

Це буде одним із небагатьох прикладів державно-приватного партнерства в Україні у сфері переробки відходів та водовідведення. Унікальність проєкту полягає в тому, що у випадку успішності проєкту, його можна реалізувати по всій Україні.

 

Юридична підтримка зазначеного проєкту є масштабним кроком для досягнення Цілей Сталого Розвитку ООН, а саме:

  • Ціль 6. Забезпечення наявності та сталого управління водними ресурсами та санітарією
  • Ціль 11. Забезпечення відкритості, безпеки, життєстійкості й екологічної стійкості міст і населених пунктів  

 

 

Ми прагнемо робити наш постійний вклад у сталий розвиток через розумне використання та переробку обмежених ресурсів та підтримку проєктів, що сприяють вирішенню екологічних проблем.

 

За більш детальною інформацією та консультаціями, звертайтесь до наших провідних експертів:

 

Євгеній Дейнеко, керуючий партнер

Андрій Оленюк, партнер

 

 

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us