EVERLEGAL на IV Legal Energy Forum

Новини 14.11.2019

 

13 листопада у Києві відбувся IV Legal Energy Forum, на якому експерти галузі обговорювали актуальні тенденції на ринку енергетики, підводили підсумки поточного року та фокусували погляд в майбутнє ринку енергетики України в 2020 році.

 

В ході форуму Андрій Оленюк, партнер EVERLEGAL, і Олексій Олещук, старший юрист Orrick, Herrington & Sutcliffe (Мюнхен) провели для учасників case study та розповіли про «зелені» облігації в Україні ("Greenbondable" Projects in Ukraine).

В першій частині case study Андрій Оленюк пояснив, що таке «зелені» облігації, хто їх може випускати та як використовувати.


«Зелені» облігації - це величезний ринок капіталів, який необхідно використовувати для фінансування «зелених» проектів в Україні», - підкреслив Андрій Оленюк

У другій частині тренінгу Олексій Олещук розповів що потрібно, щоб вийти на «зелені» ринки капіталу. Також спікер назвав ключові бар'єри для фінансування українських проектів та поділився із учасниками своїм експертним бачення щодо майбутнього ринку енергетики України.

Ми вдячні усім учасникам заходу за активну та змістовну дискусію, а також дякуємо Юридичній практиці за успішну організацію форуму.

- Презентацію Андрія Оленюка ви можете переглянути за посиланням.
- Презентацію Олексія Олещука ви можете переглянути за посиланням.

We solve your legal issues.
However complex they are.
Wherever they occur.
Whenever you need us.