EVERLEGAL на V Legal Banking Forum 2019

Заходи
13.02.2019 753

У Києві 06.02.19 відбувся V Legal Banking Forum 2019, на якому розглядались актуальні на сьогодні питання банківського сектору, а також були названі «Банки 2019 року». 

Партнери EVERLEGAL виступили спікерами на форумі. 

Андрій Порайко, партнер EVERLEGAL, керівник практики Вирішення Спорів, виступив з доповіддю, присвяченою кредитним та іпотечним спорам. Андрій детально підійшов до розгляду усталеної практики ВС, а також звернув увагу учасників форуму на низку спірних питань. 

Всеволод Волков, партнер EVERLEGAL, керівник практики Міжнародного Арбітражу, поділився з учасниками форуму аспектами практики повернення активів виведених за кордон. Всеволод розповів, хто винен у ситуаціях втрат активів, які основні питання стоять перед позивачами та навів приклади можливих стратегій вирішення спорів. 

В рамках форуму була презентована книга «Іпотека: правові висновки Верховного Суду» з актуальною практикою за 2018 рік. Авторами праці є Андрій Порайко, партнер EVERLEGAL, та Роман Посікіра, керуючий Адвокатського бюро Романа Посікіри, автор книги «Іпотека: практичний порадник для юриста». 

Більш детально про книгу «Іпотека: правові висновки Верховного Суду» ви можете переглянути на сайті – ipotekaua.com 

Ми дякуємо Юридичній Практиці за організацію продуктивного форуму!

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us