EVERLEGAL на V Legal Banking Forum 2019

Новини 13.02.2019

У Києві 06.02.19 відбувся V Legal Banking Forum 2019, на якому розглядались актуальні на сьогодні питання банківського сектору, а також були названі «Банки 2019 року». 

Партнери EVERLEGAL виступили спікерами на форумі. 

Андрій Порайко, партнер EVERLEGAL, керівник практики Вирішення Спорів, виступив з доповіддю, присвяченою кредитним та іпотечним спорам. Андрій детально підійшов до розгляду усталеної практики ВС, а також звернув увагу учасників форуму на низку спірних питань. 

Всеволод Волков, партнер EVERLEGAL, керівник практики Міжнародного Арбітражу, поділився з учасниками форуму аспектами практики повернення активів виведених за кордон. Всеволод розповів, хто винен у ситуаціях втрат активів, які основні питання стоять перед позивачами та навів приклади можливих стратегій вирішення спорів. 

В рамках форуму була презентована книга «Іпотека: правові висновки Верховного Суду» з актуальною практикою за 2018 рік. Авторами праці є Андрій Порайко, партнер EVERLEGAL, та Роман Посікіра, керуючий Адвокатського бюро Романа Посікіри, автор книги «Іпотека: практичний порадник для юриста». 

Більш детально про книгу «Іпотека: правові висновки Верховного Суду» ви можете переглянути на сайті – ipotekaua.com 

Ми дякуємо Юридичній Практиці за організацію продуктивного форуму!

We solve your legal issues.
However complex they are.
Wherever they occur.
Whenever you need us.