EVERLEGAL рекомендована щорічним довідником Ukrainian Law Firms 2018

Публікації
09.07.2018 776

У щорічному виданні «Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients» оприлюднено рейтинги провідних юридичних фірм України за 2018 рік, де EVERLEGAL має чудові результати, якими ми ділимось нижче: 

 
  • EVERLEGAL – провідна юридична фірма в сфері Енергетики та природніх ресурсів. Андрій Оленюк, партнер фірми, видатний юрист в даній практиці. Євгеній Дейнеко, керуючий партнер фірми, відзначений в цій галузі, як активно залучений юрист до проектів в сфері енергетики та природніх ресурсів.
  • EVERLEGAL – провідна юридична фірма в Судовій практиці. Андрій Порайко, партнер фірми, – видатний юрист в цій галузі. 
  • Фірму рекомендовано в Корпоративній практиці та практиці Злиття і Поглинання. Євгеній Дейнеко, керуючий партнер, відзначений як видатний юрист в цій галузі.
  • EVERLEGAL рекомендована в сфері Трудового права. Керуючий партнер, Євгеній Дейнеко та партнери Андрій Оленюк і Олександр Ружицький відзначені як помітні юристи в цій сфері.
  • Також фірма відзначена в сфері ІТ, телекомунікацій та медіа. Партнер Олександр Ружицький та керуючий партнер Євгеній Дейнеко відзначені як помітні практики цієї галузі.
  • EVERLEGAL відзначили в сфері Міжнародного Арбітражу, як фірму, що реалізувала низку проектів в цій сфері. Андрій Оленюк, партнер EVERLEGAL, консультував клієнтів з питань міжнародних арбітражних процедур в різних комерційних справах. 
 
 

Дякуємо виданню «Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2018» за визнання та команді EVERLEGAL - за гарну роботу.

Для отримання більш повної інформації, ви можете переглянути онлайн-видання Ukrainian Law Firms 2018*

*Видання доступне лише англійською мовою

 
Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us