EVERLEGAL Sustainability Progress Report 2023

Публікації
19.04.2024 1363

EVERLEGAL Sustainability Progress Report 2023

Попри постійні виклики в Україні, наша відданість сталому розвитку та підтримці українського народу залишається незмінною.

Сьогодні ми з гордістю представляємо наш звіт сталого розвитку за 2023 рік, що є свідченням наших зобов'язань сприяти досягненню ЦСР ООН та підтримувати Україну на її шляху до свободи та стабільності.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗВІТ

Андрій Оленюк, партнер EVERLEGAL:

“Протягом 2023 року Україна продовжувала стикатися зі значними труднощами, війною та економічною нестабільністю. Однак стійкість українського народу та потужна міжнародна підтримка, яку отримала Україна, надихають. Попри ці виклики, наша команда EVERLEGAL залишається непохитною у своїй підтримці України, адаптуючи наші стратегії до потреб та пріоритетів, що постійно змінюються.

Наш звіт про сталий розвиток висвітлює прогрес, якого ми досягли у підтримці економіки України, наших клієнтів та людей. Від надання юридичної допомоги бізнесу, неурядовим організаціям та міжнародним агентствам, які впроваджують гуманітарні місії в Україні, до участі в ініціативах, спрямованих на відновлення інфраструктури та сприяння соціально-економічному розвитку. Ми продовжуємо активно долучатися до зусиль, спрямованих на перемогу України.

Як партнер та співкерівник практики сталого розвитку в EVERLEGAL, я безмежно пишаюся виконаною роботою та впливом, який ми реалізували. Наша відданість принципам сталого розвитку та корпоративної відповідальності підкреслює нашу віру у важливість позитивних змін у світі. Продовжуючи наш шлях вперед, ми залишаємося відданими підтримці України та побудові більш сталого та інклюзивного майбутнього для всіх.”

Ми щиро запрошуємо вас приєднатися до нашої подорожі на сторінках цього звіту та зв’язатися з нами, щоб разом реалізувати нові результативні проєкти для України:

EVERLEGAL Sustainability Progress Report 2023

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us