EVERLEGAL у переліку провідних юридичних фірм України 2016 року!

Публікації
25.11.2016 810

25.11.16 оприлюднені підсумки Всеукраїнської дослідницької програми «50 провідних юридичних фірм України 2016 року». У результаті дослідження компанія EVERLEGAL увійшла у перелік фірм, зайнявши 37 місце в рейтингу! 

Результати дослідження, яке проводить видавництво «Юридична практика», були оприлюднені в традиційному щорічному виданні. Рейтинги можна переглянути на сайті Юридичної практики, або ж за посиланням: http://top50.com.ua/ru/2016/334 

Щорічне дослідження «50 провідних юридичних фірм України» проводиться вже вдвадцяте і включає ряд рейтингів - крім «50 провідних юридичних фірм України» і «Бронзової ліги» по узагальнюючих показниках, визначаються найкращі юрфірми за прибутковістю, кількістю юристів, фінансовою ефективністю, рівню визнання серед колег. До уваги береться також репутація юридичної фірми в професійному середовищі. Місце юридичної фірми в підсумковій таблиці визначається її рейтингом, розрахованим на основі вищенаведених показників із застосуванням зважених коефіцієнтів. 

Нагадаємо, що у травні 2016 року юридична фірма EVERLEGAL здобула премією "Юридична Фірма – Відкриття Року"

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us