EVERLEGAL виступає юридичним партнером українського бренду одягу Bettter

Публікації
08.09.2021 728
Ми раді поділитись новиною: команда EVERLEGAL розпочала співпрацю з компанією Bettter – українським брендом одягу, який базується на відповідальному споживанні і вторинній переробці сировини!
 
EVERLEGAL супроводжує компанію Bettter у процесі реєстрації торговельної марки (ТМ) на території України та на території країн ЄС. Окрім того, наша команда надала комплексну юридичну підтримку у питаннях охороноздатності ТМ та мінімізації ризиків під час проходження формальної та кваліфікаційної експертизи ТМ.
 
По даному проєкту команда EVERLEGAL працює у складі партнера Олександра Ружицького та старшого юриста Юлії Танцюри.
Юридична підтримка апсайкл-проєкту Bettter для нас має особливе значення, адже це еще один вклад у наш напрямок Sustainability, а саме:
 
Підтримка зазначеного проєкту є ще одним кроком для досягнення Цілей Сталого Розвитку ООН, а саме: ЦІЛЬ 12. Відповідальне споживання та виробництво
 
Варто також зазначити, що в основі ідеї бренду – екологічна проблема перевиробництва одягу.
Засновниця Bettter і колишня fashion-директорка журналу Vogue Ukraine, Юлія Пеліпас, наголошує:
 
«Мода перестала обслуговувати людей з точки зору базової практичності і стала призводити до нездорового фешинізму і великої екологічної біди».
Останні кілька років вона думала про те, як виготовлятися одяг, щоб врятувати планету від його перевиробництва, і прийшла до ідеї редизайну готового одягу. Саме таким брендом є Bettter!
 
Ми щиро пишаємось, що в Україні створюються такі відповідальні та свідомі бренди! І ми раді сприяти розвитку компаній, з якими ми поділяємо спільні цінності!
 
Історію створення та деталі бренду Bettter ви можете дізнатись за ПОСИЛАННЯМ.
 
EVERLEGAL - PARTNER OF THE FUTURE
Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us