Іпотека 2021: правові висновки

Публікації
22.11.2021 810

Друзі, презентуємо вашій увазі книгу "Іпотека 2021: правові висновки", працю двох талановитих авторів Романа Посікіри та Марії Босяк, які максимально повно зібрали, класифікували та прокоментували практику Верховного Суду в іпотечних та суміжних правовідносинах.

EVERLEGAL вже втретє стала партнером «Іпотеки» та долучилась до виходу нового збірника 2021.

  • Ця книга допоможе адвокатам, суддям, юристам банків та фінансових компаній швидко знайти правильне юридичне рішення у будь-якій ситуації, яка стосується кредиту та іпотеки.
  • Презентоване друковане видання є лаконічним і простим у використанні та містить самі лише висновки, їх джерела та коментарі до найважливіших із них.

 

Детальніше про книгу читайте за посиланням.

Із умовами придбання та доставки книги ви можете ознайомитись на сайті за посиланням.

Для нас, як для компанії, яка спеціалізується у тому числі на іпотечних спорах підтримка таких видань є дуже важливою.

Партнер EVERLEGAL, Андрій Порайко, про книгу "ІПОТЕКА 2021: ПРАВОВІ ВИСНОВКИ":

"Неоднозначне і подекуди суперечливе законодавство у сфері іпотеки завело ринок кредитування у глухий кут. Маю надію, що судова практика буде усталеною у правозастосуванні цієї галузі, що дасть можливість учасникам кредитних відносин прогнозувати дії контрагентів і дисциплінуватиме їх один перед одним.

А Роману Посікірі – величезне дякую за вже третє упорядкування найбільш актуальної судової практики у сфері іпотеки. Переконаний, цей посібник, як і два попередніх, повинен стати настільною книгою для всієї юридичної спільноти, хто практикує іпотечне право".

Вітання авторам! І запрошуємо усіх ознайомитись із книгою на www.ipotekaua.com

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us