“Job Shadowing Week” в EVERLEGAL

Заходи
23.11.2021 575

22-26 листопада відбувся Національний тиждень молоді

в компаніях “Job Shadowing Week”.

 

Головна мета заходу – показати молоді реальну картину ринку праці та як влаштований процес працевлаштування, аби вже з молодших курсів студенти розуміли свої кар'єрні перспективи та які професійні навички необхідно розвивати.

До Тижня молоді було залучено 17 роботодавців, серед яких була й EVERLEGAL. Ми провели зустріч зі студентами-правниками у гібридному форматі: група студентів з ПВНЗ «Фінансово-правовий коледж» приїхали до офісу, а інші групи студентів з Луцького інституту розвитку людини та Бердянського державного педагогічного університету були залучені онлайн. Ми розповіли студентам про нашу корпоративну культуру, напрям сталого розвитку та познайомили з представниками різних практик. Наші юристи поговорили з учасниками про перспективи працевлаштування на юрринку, як потрапити на стажування в омріяну компанію та як залишитися працювати після стажування. Студенти також отримали від нас маленькі подаруночки на згадку про EVERLEGAL.

“Job Shadowing Week” – дуже важливий захід для знайомства молоді з її майбутніми працедавцями. Також, це взаємовигідний процес, адже компанії після знайомства зможуть отримати свої інсайти стосовно того, що цікавить сучасну молодь та зробити робочі умови ще кращими. Особливо корисними такі заходи є для юрринку, аби з молодших курсів студенти мали розуміння про юридичний ринок у своєму місті та в Україні загалом.

"Такий формат зустрічі є певною синергією, оскільки дозволяє студентам у неформальний спосіб дізнатися, яким чином краще розпочинати свій кар'єрний шлях, яку практику обирати. Водночас спікеру - це надає можливість "перезавантажитися" та з новими силами продовжити працювати над проєктами", - поділилась про зустріч молодший юрист EVERLEGAL Наталія Іверук.
 
Дізнайтесь детальніше як це було у матеріалі від Career Hub за посиланням.
 
 
Організатори заходу - Центр "Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності" спільно з Career Hub та UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення, Міністерством освіти і науки України та Міністерством молоді та спорту України.
Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us