Команда EVERLEGAL отримала високу відзнаку у фіналі міжнародного конкурсу UN Global Compact “Partnership for Sustainability Award 2023”

Публікації
18.10.2023 306

Команда EVERLEGAL отримала високу відзнаку у фіналі міжнародного конкурсу UN Global Compact “Partnership for Sustainability Award 2023” 


Ми раді поділитись новиною про те, що Всеукраїнський освітній проєкт EVERLEGAL & USAID/ENGAGE, направлений на юридичну підтримку МСП, організацій та громадян під час воєнного стану визнаний серед найкращих проєктів 2023 року за результатами конкурсу Глобального договору ООН в Україні «Партнерство заради сталого розвитку-2023».

Partnership for Sustainability Award -  це щорічний міжнародний конкурс, у рамках якого Глобальний договір ООН в Україні нагороджує найкращі проєкти, що були реалізовані в партнерстві бізнесу, державного та громадського секторів задля досягнення ЦСР.

Цьогоріч конкурс зібрав 160 кейсів від компаній з 12 країн світу. Фіналістами та переможцями стали 84 з них у 4 номінаціях. Переможців обрало незалежне журі, куди входили експерти зі США, Японії та Європи.

Проєкт EVERLEGAL & USAID/ENGAGE увійшов до найкращих проєктів у номінації “Суспільство” і став ще одним прикладом того, на що здатні відповідальний бізнес і організації, об’єднавши зусилля задля спільної мети - підтримка України! 

Для нашої команди це визнання має вагоме значення, адже воно підкреслює нашу  відданість принципам сталого ведення бізнесу та є значним внеском у наш власний напрям Сталого розвитку

Ми щиро вітаємо всіх фіналістів та переможців конкурсу та висловлюємо безмежну вдячність ГД ООН за відзнаку та ініціативу, яка надихає на подальшу роботу! 
Ми також вітаємо наших партнерів USAID/ENGAGE із спільною відзнакою, та дякуємо за довіру EVERLEGAL! 

 

EVERLEGAL - PARTNER OF THE FUTURE

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us