Команда EVERLEGAL продовжує співпрацю із Данською радою у справах біженців (DRC) в рамках проекту, направленого на юридичну підтримку українців в різних куточках світу

Публікації
25.10.2023 444

Команда EVERLEGAL продовжує співпрацю із Данською радою у справах біженців (DRC) в рамках проекту, направленого на юридичну підтримку українців в різних куточках світу

Ми раді поділитись новиною про продовження співпраці EVERLEGAL та DRC. Наша команда вже другий рік поспіль надає юридичну підтримку міжнародній організації в Україні з метою забезпечення її успішного функціонування в нашій країні та реалізації масштабних проектів на підтримку українців.

Зокрема, наша команда продовжить юридичний супровід цифрової юридичної платформи, основною метою якої є: забезпечення безоплатної правової допомоги у швидкому, зручному та доступному форматі.

Станом на сьогодні платформа вже функціонує, та включає:

  • Юридичну підтримку у різних юрисдикціях
  • Зручні формати для отримання необхідної інформації у відповідній країні
  • Швидкий та відкритий доступ до інформації для кожного українця
  • Сучасні системи консультування онлайн

 

Команда EVERLEGAL продовжить роботу над проектом DRC, що включатиме: юридичні консультації для користувачів платформи, оновлення та розробка юридичних матеріалів та загальний юридичний супровід DRC в ході розвитку та вдосконалення платформи.

Над проєктом працює команда із 12 юристів EVERLEGAL під керівництвом партнера Андрія Порайко, а також маркетинговий департамент фірми під керівництвом Дарії Кравець.

Юридична підтримка цього проєкту має цільове значення для напряму Сталого Розвитку в EVERLEGAL, адже його реалізація є ще одним кроком для досягнення Глобальних цілей сталого розвитку ООН, а саме:

  • Ціль 16. Мир, справедливість та сильні інституції

EVERLEGAL щиро вдячна DRC за постійну довіру наші команді! 

EVERLEGAL - PARTNER OF THE FUTURE!

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us