Команда EVERLEGAL - юридичний партнер проєкту КО-ХАТИ

Публікації
30.08.2022 1130
Мільйони українців були змушені залишити свої домівки через втрогнення росії, руйнування нашого дому.
 
"КО-ХАТИ" - проєкт, направлений на створення житла для тих, хто його втратив.
 
Деталі за ПОСИЛАННЯМ 
 
"Для КО-ХАТИ зараз дуже важлива прозорість і чітко визначені домовленості всіх учасників — від місцевої влади до майбутніх мешканців. Тому для втілення проєкту надзвичайно вагомим є юридичний супровід. Його нам надає компанія EVERLEGAL.
Команда EVERLEGAL захищає інтереси нашої громадського організації, пояснює нашу цінність юридичною мовою і оберігає від ризиків у майбутньому, тим самим відстоюючи й інтереси внутрішньо переміщених осіб", — каже Анастасія Пономарьова, співзасновниця КО-ХАТИ.
"Наша сила – в єдності! Сьогодні, як ніколи, українці гуртуються, щоб підтримувати один одного, допомагати і наближувати спільну перемогу. Наша команда EVERLEGAL не є виключенням, ми підтримуємо на різних фронтах, одним із яких є юридична підтримка БФ, ГО та проєктів, які сьогодні активно допомагають українцям.
Одним із таких проєктів є КО-ХАТИ, що допомагає українцям, які були змушені покинути свій дім. Ми дякуємо проєктній команді за їх роботу і допомогу нашим громадянам. Ми горді бути частиною такого вагомого проєкту, роблячи свій внесок у підтримку українців.
Працюємо на перемогу!", — Олександр Демчук, старший юрист, адвокат EVERLEGAL
Юридичний супровід по проекту КО-ХАТИ забезпечують: Олександр Демчук, старший юрист та Олена Сінько, молодший юрист EVERLEGAL.
 
Ми у соцмережах: FacebookLinkedInвeбсайтTelegram
 
Слава Україні!
Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us