Ми проти бізнесу з Росією

Публікації
01.03.2022 705

Офіційна заява команди EVERLEGAL, від 01.03.22
Зупинимо агресора і війну в Україні разом! 

Дорогі колеги, клієнти, партнери! Ситуація в Україні ускладнюється з кожним днем, Росія завдає жорстокі, тиранічні удари по містам України (Київ, Харків, Суми, Чернігів, Херсон та ін), знищує житлові будинки, культурні пам’ятки, школи, лікарні.. Уже постраждали сотні людей, включно із дітьми. 

Весь світ об’єднується, щоби зупинити терористичні дії окупантів на нашій землі! Бізнес у різних куточках світу припиняє свою співпрацю з Росією, закриває доступ до фінансування агресора, імпорт, експорт та розвиток країни загалом. 

Компанія EVERLEGAL не є виключенням. Наша команда ще з початку окупаційних і воєнних дій на територіях Донбасу та Криму у 2014 році припинила свою співпрацю з Росією. Проте сьогодні весь цивілізований світ завдає удару саме по російському бізнесу, який підтримує окупантів.

Ми йдемо далі!! І станом на сьогодні припиняємо будь-яку комунікацію та закриваємо усі робочі зв’язки з російськими підприємствами, установами та організаціями. В сьогоднішніх умовах ми не маємо часу встановлювати хто підтримує окупантів, а хто ні. Ми вводимо мораторій на обслуговування будь-якого бізнесу, пов‘язаного з Росією.

Ми закликаємо усіх наших клієнтів, партнерів та друзів по усьому світу припинити співпрацю з Російською Федерацією та російським бізнесом, припинити фінансування агресора та його вторгнення на територію мирної держави – України. Це крок кожного свідомого бізнесу, який просто необхідний для захисту Європи від ворожого окупанта!

 

Ми сильні, коли ми – разом!

Дякуємо усім, хто долучається до підтримки України!

 

З повагою, 
Команда EVERLEGAL

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us