Консультування Main Group Ukraine, українського розробника проєктів ВДЕ

Консультування Main Group Ukraine, українського розробника проєктів ВДЕ, з питань транзакцій, пов'язаних з продажем діючих компаній, що розробляють сонячні електростанції, іноземним інвесторам, а також з розробки інших проєктів сонячної енергетики в Україні.

 

Реалізовані проєкти:

  • Консультування клієнта з транзакційних питань, пов’язаних з продажем проєктної компанії СЕС на стадії розробки із запланованою потужністю 60 МВт у Хмельницькій області, Україна.
  • Консультування клієнта щодо продажу контрольного пакету акцій сонячної електростанції із загальною потужністю 85 МВт індійському інвестору в Дніпровській області, Україна.
  • Консультування клієнта з транзакційних питань, пов’язаних з продажем проєктної компанії СЕС на стадії розробки із загальною потужністю 25 МВт словацькому інвестору в Закарпатській області, Україна.
  • Консультування клієнта  з транзакційних питань, пов’язаних з продажем проєктної компанії СЕС на стадії розробки із загальною потужністю  6 МВт турецькому інвестору в Закарпатській області, Україна.
  • Консультування клієнта з транзакційних питань, пов’язаних з продажем проєктної компанії СЕС на стадії розробки із загальною потужністю 150 МВт британським інвесторам в Дніпровській області, Україна.
  • Консультування клієнта щодо продажу сонячної електростанції потужністю 52 МВт в Дніпровській області (Україна) індійському інвестору.

 

 

Юридична підтримка зазначених проєктів є масштабним кроком для досягнення Цілей Сталого Розвитку ООН, а саме:

  • Ціль 7. Забезпечення доступу до недорогих, надійних, стійких і сучасних джерел енергії для всіх

 

Ми прагнемо робити наш постійний вклад у сталий розвиток через розумне використання та переробку обмежених ресурсів та підтримку проєктів, що сприяють вирішенню екологічних проблем.

 

За більш детальною інформацією та консультаціями, звертайтесь до наших провідних експертів:

 

Євгеній Дейнеко, керуючий партнер

Андрій Оленюк, партнер

 

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us